Wiktor Biernacki może być z siebie dumny. To właśnie jemu udało się stworzyć najdłuższy i najtrwalszy związek w czwartej edycji programu „Love Island Polska”. Razem ze swoją ukochaną Magdaleną Lichotą zostali parą już w początkowej części sezonu i nie zaliczyli w swojej relacji żadnego większego kryzysu. Szczerość ich uczucia dostrzegli widzowie, dzięki czemu Wiktor i jego wybranka ostatecznie doszli do samego finału, w którym uznawani są za największych faworytów do zwycięstwa.

Kim jest Wiktor z 4. edycji „Love Island Polska”?

Wiktor Biernacki to bardzo sympatyczny i otwarty facet, ale widzom programu nie umknęły także jego fizyczne atuty. Pewnie nie zdziwi was więc fakt, że to właśnie on został uznany za posiadacza najlepszego ciała wśród chłopaków z Wyspy Miłości. W głosowaniu zorganizowanym w oficjalnej aplikacji „Love Island” zdobył ponad 34% wszystkich głosów, znacznie wyprzedzając Adriana (nieco ponad 28% głosów), Jurka (niemal 22% głosów) oraz Andrzeja (ponad 8% głosów).

Co jeszcze warto o nim wiedzieć? Wiktor Biernacki urodził się 8 lipca 1994 roku. Jest więc zodiakalnym Rakiem i skończył w tym roku 27 lat. Pochodzi ze Szczecina i studiował na tamtejszym uniwersytecie. Na co dzień pracuje jako team leader w projektach stoczniowych. Jedną z największych pasji w jego życiu jest sport, z którym związany jest już od najmłodszych lat. Trenował piłkę nożną, ale największe sukcesy odnosił w wioślarstwie, które uprawiał aż przez 12 lat. W tym czasie aż dziewięciokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski.

Wiktor uważa siebie za osobę, która zawsze uparcie dąży do celu. Jest bardzo towarzyski i komunikatywny. Przyznaje nawet, że jego gadatliwa natura niejednokrotnie przysporzyła mu już w życiu sporych problemów.

Jeśli chodzi o życiu uczuciowe finalisty „Love Island 4”, to przed udziałem w randkowym show był w tylko jednym poważnym związku. Ze swoją byłą partnerką planował nawet ślub, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Po rozstaniu wyjechał leczyć złamane serce do Włoch, gdzie zajmował się budowaniem jachtów.

Wiktor otwarcie przyznaje, że od swojej partnerki wymaga przede wszystkim wsparcia i zrozumienia. Z kolei w kwestii wyglądu, jego ideałowi nie powinno brakować ładnego uśmiechu i zalotnego spojrzenia. Magda pasuje wam do tego opisu?

Wiktor Biernacki – Instagram

Jeśli poznać Wiktora od bardziej prywatnej strony, to koniecznie zaobserwujcie jego profil w serwisie Instagram (@w.biernacki). Znajdziecie tam jego zdjęcia z członkami najbliższej rodziny, w tym z jego bratem bliźniakiem, oraz przyjaciółmi.

Zobacz także:

Zobacz zdjęcia Wiktora z Magdą i bratem bliźniakiem już teraz w naszej galerii.