Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tworzą zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Przypomnijmy, że spotkali się na planie Rodziny zastępczej, a od kilku lat grają razem w innym popularnym serialu – Rodzinka.pl. Wiosną 2019 roku wzięli udział w pierwszej edycji Dance, dance, dance. Co więcej, para zwyciężyła w finale tanecznego show TVP2. Fakt, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski świetnie się dogadują zauważyli nie tylko ich fani, ale również twórcy programu The Voice of Poland. Zakochani dołączyli właśnie do grona prowadzących jednego z najpopularniejszych formatów telewizyjnej Dwójki.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poprowadzą The Voice of Poland!

Adam Zdrójkowski zadebiutował w roli prowadzącego przy okazji formatu The Voice Kids. Teraz spróbuje swoich sił w edycji dla dorosłych wokalistów. Podobnie jak Wiktoria Gąsiewska, z którą prywatnie jest związany. Na początku czerwca para poprowadziła wspólnie koncert z okazji Dnia Dziecka i świetnie sobie poradziła. Jesteśmy pewni, że w przypadku muzycznego show Dwójki będzie podobnie. Przypomnijmy, że w roli prowadzących The Voice of Poland zobaczymy również Marcelinę Zawadzką, Tomasza Kammela i Maćka Musiała. Natomiast w  czerwonych fotelach jurorskich zasiądą Michał Szpak, Margaret, Kamil Bednareka oraz Tomson i Baron. Jubileuszowa edycja show wystartuje już we wrześniu.

„The Voice Senior” – nowy program TVP2. Czym będzie się różnić od znanego formatu „The Voice of Poland” i kto zasiądzie w jury? >>>