Wczoraj odbył się finał programu Dance dance dance. Pierwszą polską edycję wyprodukowało TVP 2. Format jest inspirowany holenderskim show, w którym celebryci prezentują choreografie inspirowane teledyskami lub słynnymi filmami. Wzięli w nim udział m.in Kasia Dziurska i jej narzeczony Emilian Gankowski, Rafał Maślak i Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio oraz jedna z ulubionych par polskiego show-biznesu, czyli Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Natomiast w jury zasiedli: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. Do ścisłego finału doszli Patricia i Victoria oraz Wiktoria i Adam. Chociaż jurorzy byli zachwyceni występami obu par, głosami widzów pierwszą edycję programu Dance dance dance wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Nagrodą było 100 tysięcy złotych, które zdecydowali przeznaczyć się na Fundację Ewy Błaszczyk Akogo?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zaręczyli się? >>>

Dance dance dance: wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Wyniki były ustawione?

Chociaż program cieszył się dużą ogląd Fani są oburzeni przebiegiem głosowania i wynikami, które ich zdaniem były ustawione, ponieważ program TVP2 nie był emitowany na żywo, ale podczas jego trwania można było wysyłać smsy na swoich faworytów. O co więc chodzi i czy Dance dance dance naprawdę od początku był ustawiony? „Nagrywaliśmy program 12 godzin, nagrane są dwie wersje i w zależności od wyboru widzów puszczą odpowiednią”, wyjaśniła na swoim Instagramie Paulina Krupińska. Basia Kurdej-Szatan, współprowadząca program, dodała: „Wszystkie emocje w całym programie były prawdziwe i wielkie. A w nagranie obu wersji końcówki rzeczywiście było dla nas dość dziwne, ale było po to, abyście Wy mogli decydować o wyniku”.

W konsternację wprowadził widzów napis „Występ na żywo”, który pojawił się pod koniec emisji programu. Trzeba uznać to jednak za zwykłą pomyłkę, ponieważ producenci od początku nie kryli tego, że powstały dwie wersje finału, aby to widzowie mogli zdecydować o wynikach. Cieszycie się, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowsk wygrali Dance dance dance?