Wiosenna kolekcja David Beckham Bodywear dla H&M skupia się na klasycznych sportowych elementach, wzbogacając swoje kluczowe produkty, takie jak bluzy i joggersy, o nowe fasony i świeże dodatki. W asortymencie dominują neutralne kolory, które tworzą nową definicję bielizny.

W mojej kolekcji Bodywear dla H&M wszystko musiało być autentyczne. Jeśli sam bym czegoś nie założył, to nie mogło to trafić do sklepów! Zależało mi na tym, aby stworzyć ubrania, które są świetnej jakości i mają piękny design, ale równocześnie można je kupić w przystępnej cenie. W kolekcji Bodywear zawsze staram się uwzględnić klasyczne elementy, takie jak bluzy i dresowe spodnie, które można nosić w domu, ale też poza nim.” – powiedział David Beckham

Bluzy i joggersy to kluczowe składniki garderoby współczesnego mężczyzny, które mogą być noszone na wiele sposobów i w różnych okolicznościach. Najnowsza kolekcja bielizny Davida wyznacza nową definicję stylu, zachowując jednocześnie elementy, które czynią je klasykami.” - powiedział Andreas Löwenstam, H&M’s Men’s Head of Design.

Bluza z okrągłym dekoltem została wzbogacona o detale takie jak, pozostawione na wierzchu szwy, czy raglanowe rękawy dające efekt znoszenia. Bluzy posiadają również wszyte po bokach zamki błyskawiczne zapewniające wygodę użytkowania. Dostępne są w odcieniach szarości, khaki i czerni. Joggersy posiadają wszystkie niezbędne i funkcjonalne detale, takie jak kieszenie na zamki i troczki. T-shirty i podkoszulki utrzymane są w klimacie całej kolekcji – posiadają niewykończone lamówki i występują w neutralnych kolorach. Te wszystkie produkty zostały włączone do bazowych elementów kolekcji David Beckham Bodywear, która dostępna jest w sklepach na całym świecie, od czasu jej wypuszczenia w 2012 roku. Od samego początku kolekcja była wielkim sukcesem, spełniając tym samym zamysł Davida o tym, aby stworzyć zaufaną markę bielizny męskiej.