Uwielbiamy nieoczywiste współprace, a ta jest jedną z nich. Szwedzka sieciówka (jedna z naszych ulubionych) & Other Stories połączyła siły z brytyjską marką wnętrzarską House of Hackney. Stworzona przez małżeństwo pochodzące z Londynu, Javvy'ego M Royle'a i Friedę Gromley, słynie z wyrazistych nadruków i wzorów, a wspólnie z gigantem odzieżowym stworzyła wyjątkową kolekcję, inspirowaną znakami zodiaku. Linia składa się z dwunastu zestawów, a każdy z nich przypisano innemu znakowi.

Projekty z polską metką, które chcemy zabrać ze sobą na wakacje >>>

House of Hackney wykracza poza trendy i bawi się we własnym, ekscentrycznym świecie. Chcąc dodać do kolekcji nieco wesołości, stworzyliśmy ją tak, aby każdy element odpowiadał osobowości każdego z zodiakalnych znaków. Horoskopy potrafią być niezwykle intrygujące i zabawne.

mówi Anna Nyren, Dyrektor ds Współprac & Other Stories. Zatem ich wspólna kolekcja jest jednocześnie kobieca i nonszalancka oraz kolorowa, ale nieprzerysowana. Znajdziecie w niej zwiewne sukienki, idealne na wiosnę i lato, szerokie spodnie i luźne topy. Nie zabrakło również akcesoriów w postaci modnych toreb koszyków i apaszek, które dopełnią wiosenne stylizacje. Linia & Other Stories i House of Hackney jest w sprzedaży od 24 maja, zarówno online jak i w wybranych sklepach stacjonarnych, m.in. w warszawskiej Galerii Mokotów! Zobaczcie poniżej zdjęcia oraz projekty w pięknej kampanii wizerunkowej!