Od 16 sierpnia rezerwując bilety taniej linii lotniczej Wizz Air klienci otrzymali nową funkcję o nazwie BLOKADA CENY. To nic innego, jak zarezerwowanie  ceny na 48 godzin. Dzięki temu nie przegapicie najtańszej opcji cenowej danego lotu i będziecie mieli dwie doby na podjęcie ostatecznej decyzji. Jak to działa w praktyce?

Przypuśćmy, że znaleźliście bardzo tani lot do wymarzonego miejsca w Europie, ale nie macie jeszcze potwierdzenia, czy moglibyście w tym terminie dostać wolne w pracy. Wybieracie zatem opcję BLOKADA CENY i w tej o to sposób macie 48 godzin na podjęcie ostatecznej decyzji. Usługa ta dostępna jest w przypadku rezerwacji dokonanych na minimum 7 dni przed planowaną datą wylotu, lub datą pierwszego lotu w przypadku biletu w obie strony, a jej koszt to 13 złotych. 

Jeżeli nie chcecie stracić zamrożonej rezerwacji za pośrednictwem opcji BLOKADA CENY, to w ciągu 48 godzin powinniście opłacić całą kwotę ceny za pomocą karty kredytowej w zakładce MOJE REZERWACJE. W innym przypadku wasza rezerwacja zostanie anulowana. Dzięki tej nowej funkcjonalności na stronie Wizz Air możecie w łatwy sposób zagwarantować sobie najniższą dostępną cenę na dowolny lot, a także mieć pewność, że Wasze bilety nie zostaną sprzedane w ciagu tych 48 godzin.