Maja Sablewska zakłada własną markę! Pierwszy projekt? Rajstopy Perfect Matt stworzone we współpracy z marką Gabriella

„Otóż dziś jest ten dzień, kiedy oficjalnie mogę Wam zakomunikować, że moje nazwisko zamienia się w markę. Pracowałam nad tym projektem ostatnie 2 lata, choć w sercu czuję to, od kiedy w wieku 15 lat poznałam historie swojego nazwiska (ale o tym innym razem)” – na swoim Instagramie zakomunikowała właśnie Maja Sablewska, ciesząc się, że rozpoczyna w swoim życiu nowy rozdział. A następnie pochwaliła się pierwszym projektem sygnowanym jej nazwiskiem.

„Marka SABLEWSKA ma jeden cel – ubierać kobiety w pewność siebie i jakość, na którą wszyscy zasługujemy. Pierwszy krok to rajstopy, bo to dla mnie najbardziej kobiecy element garderoby. Pomysł zrodził się z potrzeby – sama od zawsze poszukiwałam rajstop idealnych. A, że takich nie znalazłam – postanowiłam je stworzyć” – napisała. 

I nie jest zaskoczeniem, że o pomoc poprosiła markę Gabriella – eksperta w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce. W końcu od kilku miesięcy jest jej ambasadorką! Już na początku współpracy zapowiadało się zresztą, że na promowaniu marki się nie skończy, stylistka i influencerka, zaangażowała się także w proces kreatywny. Tym bardziej, że z marką Gabriella dzieli podobne wartości. „Z marką Gabriella w pełni zgadzamy się na temat przyszłości mody w Polsce i na świecie. Zdajemy sobie sprawę, że przemysł odzieżowy musi zwolnić, a moda sama w sobie powinna reprezentować́ najwyższą jakość (...)” – mówiła wówczas, a teraz możemy zobaczyć, co to oznacza w praktyce. Na światło dzienne wyszły bowiem rajstopy Perfect Matt, które – zgodnie z nazwą – nie mogłyby być lepiej dopasowane do ciała. Nie tylko ze względu na odcień – a właściwie 3 cieliste odcienie, które dopasowują się do koloru skóry tak perfekcyjnie, że są niemalże niewidoczne, ale i ze względu na wysoką jakość i zwartą strukturę włókien, z których zostały zrobione. Idealnie przylegają do nogi! Oprócz rajstop w wydaniu nude w kolekcji Sablewska x Gabriella znajdziecie też klasyk – rajstopy w czarnym kolorze.

Wszystkie powstały z włókna Lycra® Xtra Life TM o zwiększonej odporności na zaciągnięcia i „lecące oczka”. Są więc praktycznie niezniszczalne. A przy tym – bardzo delikatne i przyjemne w dotyku. Co zapewnia jeszcze większy komfort noszenia. Jak wyglądają? Zobaczcie w naszej galerii, gdzie czekają na was zdjęcia z kampanii kolekcji rajstop Sablewska x Gabriella. Jak możecie się domyślać – z Mają Sablewską w roli głównej.