W ciągu roku bohaterami naszych artykułów stają się tysiące kosmetyków. Niektóre z nich jednak wyróżniają się na tle pozostałych. Np. cieszą się tak ogromną popularnością, że ciężko zapomnieć dedykowane im artykuły. Jednym z największych przebojów 2023 roku, o którym nie tylko chętnie czytały Glamouranki, ale także go kupowały, był włoski krem powiększający usta. Bestseller z drogerii internetowej Cocolita zostawił w tym przypadku konkurencję daleko w tyle. Co sprawiło, że właśnie on był tak chętnie zamawiany? Powodów może być kilka. Pierwszym z nich może być jego popularność w mediach społecznościowych.

Na TikToku nie brakuje filmików, które pokazują, jak prezentuje się na ustach, a to zawsze spore ułatwienie podczas podejmowania decyzji o ewentualnym zakupie. Na jego korzyść wpływa też fakt, że nie jest to tylko kosmetyk do makijażu. W tym przypadku chodzi bowiem o formułę, która pozwala powiększyć wargi w zaledwie 30 minut od aplikacji i to bez igieł. Ostatnią kwestią mogą być też względy finansowe. Cena jest bowiem dość przystępna. Od razu znaleźliśmy zatem trzy powody, żeby kupić włoski krem powiększający usta. Oczywiście może być ich znacznie więcej. Wszystko bowiem zależy od indywidualnych preferencji. Plusem może być chociażby sympatia do danej marki czy po prostu konkretny odcień, który chcemy zobaczyć na ustach.

Kiko Milano Lip Volume – Jak działa krem powiększający usta?

Kiko Milano Lip Volume to kosmetyk, który można bez wahania określić jako multizadaniowy. Ma on bowiem do zaoferowania ustom przynajmniej trzy korzyści – pielęgnację, powiększenie i upiększenie. Kluczowa dla uzyskania takich efektów jest złożona formuła. Ta zawiera między innymi odżywcze i nawilżające składniki. W tym celu uwzględniono w niej nasiona sezamu oraz kulki kwasu hialuronowego. To właśnie dzięki nim usta stają się gładkie i bardziej wydatne. Przechodzi zatem od razu do efektu powiększającego, który został potwierdzony w badaniach przeprowadzonych przez markę Kiko Milano. Już na ich podstawie widać, że najlepsze efekty można uzyskać nie po pierwszej aplikacji, ale po regularnym stosowaniu. Działanie tego kremu do ust można zatem porównać do działania kremu do twarzy. Poprawa jest już po pierwszym użyciu, ale na konkretny efekt trzeba poczekać trochę dłużej i przeprowadzić całą kurację.

Efekt powiększenia jest widoczny po 30 minutach od zastosowania u 80% ochotniczek (badanie kliniczno-instrumentalne przeprowadzone w grupie 20 kobiet stosujących produkt 2 razy dziennie przez 56 dni).

@kariari5 Замовити косметику в @mypassion.ua #kikomilano #lipvolume ♬ Eat Your Young - Hozier

Działanie pielęgnacyjne i powiększające to wciąż nie wszystko, co ma do zaoferowania Kiko Milano Lip Volume. Kosmetyk jest dostępny w dwóch kolorach (Tutu Rose i Organza Sky), a także w wersji bezbarwnej. Dzięki temu sprawdzi się nie tylko jako element pielęgnacyjnego rytuału, ale zastąpi również dotychczasowy błyszczyk lub inny specyfik do makijażu ust. Plusem, na który zwracają uwagę użytkowniczki, jest też wygodny aplikator. Pędzelek służący do aplikacji kosmetyku został wyposażony w filcową końcówkę, która jest bardzo miękka i pozwala łatwo rozprowadzić formułę na wargach. W ten sposób szybko i łatwo można nanieść krem na usta i potem już tylko cieszyć się wykończeniem.

Kiko Milano Lip Volume – Opinie

Popularność kremu powiększającego usta Kiko Milano Lip Volume potwierdzają nie tylko filmiki na TikToku. Kosmetyk świetnie się sprzedaje, co wiemy dzięki naszym czytelniczkom. Nie zaskakuje zatem ilość recenzji na jego temat w wielu sklepach internetowych, w których jest dostępny. Na stronie Kiko Milano można poznać odczucia osób z różnych zakątków świata. Wiele komentarzy na temat działania kosmetyku można znaleźć też w polskich drogeriach ze wspominaną już Cocolitą na czele. Dzięki nim można znaleźć dodatkowe wskazówki, które przekonają lub zniechęcą do zakupu. Zalety i wady wymienione przez osoby, które wypróbowały kosmetyk na sobie, to zawsze cenne uzupełnienie materiałów z TikToka czy opisu producenta.

Tak naprawdę uzależnia :) Usta są po nim naturalnie kuszące. Po etapie na matowe pomadki bardzo miło przerzucić się znów na coś tak świeżego. Nie powoduje u mnie żadnego pieczenia. Może delikatnie chłodzi co bardzo lubię – napisała Wiki na stronie Kiko Milano.

Super się sprawdził. Efekt mrowienia bardzo delikatny, wiec będzie dobry dla wrażliwych, polecam! – podzieliła się swoimi wrażeniami Dagmara. Jej komentarz znaleźliśmy na stronie drogerii internetowej Cocolita.

Inne kosmetyki powiększające usta

Ogromna popularność kremu powiększającego usta Kiko Milano Lip Volume nie sprawiła, że zniknęły inne formuły, które mogą dać podobny efekt. Poniżej prezentujemy kilka błyszczyków i balsamów, które również nie są typowymi kosmetykami do makijażu ust, a formułami, które przy okazji mają je uwydatnić.

Zobacz także:

Niektóre z odnośników znajdujących się powyżej, to linki afiliacyjne. Kliknięcie na nie pozwoli ci bezpłatnie zapoznać się ofertą konkretnego produktu lub usługi i jednocześnie może wspomóc rozwój naszej redakcji.