„Zrobiliśmy to! Już jesteśmy po!” – to właśnie tymi słowy Wojtek Sawicki i Agata Tomaszewska poinformowali o tym, że właśnie wzięli ślub! Influencer znany jako Life On Wheelz oraz jego wybranka szczęśliwą nowiną pochwalili się oczywiście na Instagramie, gdzie opublikowali właśnie krótkie, ale bardzo entuzjastyczne wideo.

Wojtek Sawicki (Life On Wheels) i Agata Tomaszewska pobrali się! 

„To jest mój mąż” – zakomunikowała ona. „A to jest moja żona” – dodał on, po czym świeżo upieczona małżonka influencera przedstawiła się jako Agata Sawicka, informując tym samym, że po ślubie postanowiła przyjąć nazwisko męża. Z czego niewątpliwie bardzo się cieszy, o czym świadczy jej szeroki uśmiech na nagraniu. Najlepiej zresztą zobaczcie same i sami, bo wideo, w którym państwo Sawiccy dzielą się informacją o ślubie, aż kipi od pozytywnej energii. Jak to zresztą w ich przypadku najczęściej bywa.

Nie dziwi więc, że filmik, mimo że do sieci trafił zaledwie dwie godziny temu już zdążyło polubić 3,5 tysiąca osób. Posypały się także liczne gratulacje. Do których oczywiście my również dołączamy!

Wojtek i Agata Sawiccy – ślub

Para udostępniła także (tym razem na Stories) krótki filmik z ceremonii zaślubin, która odbyła się w Gdańsku, gdzie mieszkają, na eleganckim jachcie. Mogliśmy więc usłyszeć słowa przysięgi małżeńskiej, a także zobaczyć, jak w dniu ślubu ubrani byli influencerzy. Oboje postawili na biel. Ona – tradycyjną, rozkloszowaną sukienkę i welon w białym kolorze. On – na białą marynarkę. Wózek Wojtka Sawickiego pięknie przyozdobiony był także kwiatami. Para pokazała także apartament małżeński, w tym łóżko przyozdobione płatkami czerwonych róż, ułożonymi na kształt serca. 

Wojtek i Agata Sawicka – historia miłości 

To nie pierwszy raz kiedy Wojtek Sawicki i Agata Tomaszewska (a właściwie już Sawicka) dzielą się swoim szczęściem z obserwatorami. O tym, że planują ślub poinformowali dokładnie tydzień temu, publikując czarno białe zdjęcie na łóżku. Wykadrowane tak, by na pierwszym planie znalazł się pierścionek zaręczynowy. Ich wspólne zdjęcia, autorstwa Zuzy Krajewskiej, można było oglądać także w magazynie „Viva”. Najsłynniejsza fotografia pary to jednak zdjęcie, na której odtwarzają legendarny kadr w wykonaniu Johna Lennona i Yoko Ono, które zdobyło nagrodę internautów w konkursie Grand Press Photo.