#STRWomenTalk to nowa kampania Stradivarius stworzona specjalnie na Dzień Kobiet. W filmie przygotowanym na tę okazję, możemy obejrzeć 16 kompletnie różnych bohaterek, które wypowiedziały się na temat kobiet w społeczeństwie.

Wideo to jest efektem spotkania, które zorganizowała marka Stradivarius. Do Barcelony zaproszono 400 kobiet, pochodzących z różnych krajów, wychowujących się w różnych kulturach, mówiących w różnych językach, które dzieliły się ze sobą swoimi pasjami, wartościami, a także głośno mówiły o własnych przekonaniach - w końcu każda z nich chciałaby być usłyszana. Bohaterki WOMEN TALK nie zapominały także o wyjątkowych kobietach, które kiedyś stanęły na ich drodze i wyraźnie przyczyniły się do kształtowania ich osobowości. Najczęściej chodzi o mamę lub babcie, ale nie pominięto także sióstr i przyjaciółek. 

ZOBACZ TAKŻE: 12 wyjątkowych YouTuberek na Dzień Kobiet

Ten film jest, a na pewno powinien być inspiracją dla każdej z nas, by zacząć walczyć o siebie i własne marzenia. Każda z nas jest piękna, mądra i silna, a świadomość tego pozwala nam na swobodne działanie w społeczeństwie. Niestety, są takie kraje na świecie, w których kobiety nie są doceniane, ba! - często nie okazuje im się żadnego szacunku (o czym powiedziano także w filmie). Dlatego my, dziewczyny, które mają głos, powinnyśmy walczyć o prawa tych, dla których wolność nie jest jeszcze podstawowym prawem.

8 marca startuje prawdziwa rewolucja - kobiety zabierają głos, dziewczyny mówią! Koniecznie obejrzyjcie ten film!