Wrzesień to u nas zawsze nowe trendy w modzie i urodzie. Specjalnie dla was przejrzeliśmy to, co najlepsze w nowym sezonie i wybraliśmy najciekawsze ubrania, makijaże, akcesoria inspirowane lookami prosto z jesiennych pokazów. Zobacz, co jeszcze czeka na ciebie w nowym wydaniu GLAMOUR.

  1. Gwiazda naszej okładki Sylwia Grzeszczak opowiada o swojej konsekwentnej drodze na szczyt i zdradza, dlaczego warto być cierpliwym i słuchać siebie.
  2. Wakacyjny romans – na lato czy na lata? O tym, co dobrego możemy czerpać z letniej przygody nawet po jej zakończeniu rozmawiamy z psycholożką i edukatorką seksualną Kasią Koczułap, znaną na IG jako @kasiacoztymseksem.
  3. Gdy jedzenie staje się obsesją – rozmowa z Olą Pakiełą, autorką mocnej książki „Oto ciało moje” o życiu z zaburzeniami odżywiania.
  4. Normcore, mini, BDSM i total pink – to tylko kilka z najgorętszych trendów prosto z jesiennych pokazów mody. Zobacz, które z nich szczególnie nas zachwyciły.
  5.  Wszystko albo nic – mroczne make-upy w stylu „Stranger Things”, błysk rodem z Bollywood albo „naga” skóra w wersji #nofilter.
  6. Aktorka Karolina Bruchnicka o nowej roli w serialu „Minuta ciszy”.

 

To wydanie dostaniesz:

W podstawowej cenie: 7,99 zł

Z gumką do włosów SPADIORA w cenie 11,99 zł