70-letnia gwiazda muzyki country, DollyParton została nagrodzona statuetką TexRitterAward za stworzony przez nią dla NBC film "CoatofManyColors". Z tej okazji pojawiła się na scenie, wykonując swoje największe hity - w tym także utwory "Jolene" i "9to5". DollyParton w duecie z KatyPerry to prawdziwy wulkan energii i... kolorów. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia obu stylizacji z tej gali. 

KatyPerry przyznała, że występ u boku DollyParton jest dla niej nie tylko ogromnym wyróżnieniem, ale też spełnieniem prywatnego i zawodowego marzenia. Artystka podzieliła się z fanami na Twitterze emocjami przed występem, ale na scenie nie było widać śladów skrępowania. Obie gwiazdy świetnie czuły się w swoim towarzystwie i zachowywały się jak stare przyjaciółki. Mimo różnicy wieku, energia, zamiłowanie do kolorowych strojów i optymizm sprawiają, że Katy i Dolly to duet idealny. 

Jeszcze przed występem na scenie, KatyPerry zwróciła na siebie uwagę dzięki kolorowej stylizacji. Artystka wystąpiła w zestawie od JeremyScottCouture. Projektant towarzyszył KatyPerry na czerwonym dywanie. Miała ona na sobie krótki, kaszmirowy top, skórzaną ołówkową spódnicę i ramoneskę w tym samym kolorze - metalicznym błękicie, oraz ozdobiony ogromną, srebrną klamrą pasek z motywem krowiej skóry. Wrażenie robiły także jej buty - różowe kowbojki w czarne łaty, zakończone srebrnym czubkiem.