Kiedy Noah Centineo pojawił się w jednej z najgłośniejszych produkcji zeszłego roku, czyli filmu Netflixa Do wszystkich chłopców, których kochałam, sam rozkochał w sobie tysiące kobiecych serc. Automatycznie pojawiły się też plotki, jakoby filmowego Petera Kavinsky'ego i Larę Jean Covery graną przez Lanę Condor łączyło coś także poza ekranem. Plotki te podsycały ich wspólne zdjęcia, jakie zresztą Noah chętnie publikował na swoim instagramowym profilu. Nie był to jednak pierwszy przypadek, kiedy fani bardzo życzyli sobie, żeby ich ulubieni bohaterowie byli parą także w prawdziwym życiu. Zarówno Noah, jak i Lana na pewno doskonale zdawali sobie z tego sprawę, dlatego chcieli być fair wobec widzów i followersów od samego początku, podkreślając w licznych wywiadach, że łączy ich tylko przyjaźń. Ta dwójka jednak już niebawem powróci w sequelu Do wszystkich chłopców, których kochałam, więc pewnie powrócą też domysły, czy Centineo i Condor mają się ku sobie tylko na planie filmowym. Już nie wspominając o tym, że na dniach premię będzie miała inna produkcja Netflixa utrzymana w klimacie Do wszystkich chłopców..., czyli The Perfect Date. W Wynajmij sobie chłopaka, bo tak brzmi polski tytuł filmu, uroczego 22-latka zobaczymy w towarzystwie dwóch młodych kobiet - Camili Mendes oraz Laury Marano. Zanim to z nimi wszyscy będą chcieli zeswatać Noah, warto mieć jednak na uwadze, że łączy się go też z innymi nazwiskami. Z kim konkretnie?

Zobacz także: „The Perfect Date” - nowy film z Noah Centineo! Mamy zwiastun

Noah Centineo - z kim spotyka się gwiazda Do wszystkich chłopców, których kochałam?

Ostatnio sporo pisało się w kontekście Noah oraz Lily Collins. Dlaczego właśnie ten młodej aktorki? Otóż oboje zagrali w teledysku DJ-a Arty Save Me Tonight, w którym Noah wciela się w postać bardzo podobną do jego bohaterów z produkcji Netflixa, czyli nie tylko Do wszystkich chłopców, których kochałam, ale również Sierra Burgess jest przegrywem. Co więcej, Centineo również wyreżyserował wideoklip, więc realizował się w podwójnej roli. Po tym, jak klip ujrzał światło dzienne, oczywiście również plotkowano o rzekomym romansie młodych aktorów. A wnikliwi fani dopatrzyli się również komentarza pod jednym ze zdjęć Noah - tego z kampanii Calvina Kleina - pod którym Lily skomentowała, że nigdy nie wygląda tak samo dobrze, przyjmując podobną pozycję. Aktor odpowiedział jej na to słowami „oh, proszę Cię" i dodał emotikonę ognia. Stąd niektórzy sądzą, że coś może być na rzeczy. 

Zobacz także: Noah Centineo wyreżyserował teledysk i zagrał w nim razem z Lily Collins!

Noah Centineo - dziewczyna. Z kim randkował do tej pory?

Do tej pory aktor był tak naprawdę w dwóch związkach, którymi dzielił się publicznie. Gwiazda Do wszystkich chłopców, których kochałam spotykała się z Kelli Berglund, aktorką znaną z takich seriali, jak Szczury laboratoryjne oraz Lepszy model. Ich wspólne zdjęcia z sierpnia 2013 roku ciągle można znaleźć na Instagramie Kelli. Podobnie zresztą, jak w przypadku swojej kolejnej dziewczyny, Angeline Appel. Z tą z kolei Noah randkował do 2018 roku. Potem już przyszedł zdecydowanie większy rozgłos, więc ewidentnie Noah ciężko znaleźć czas na nowy związek, w który inni oczywiście chętnie by go zaangażowali.