Na początku listopada ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że Ciocia i Wujaszek Liestyle postanowili zakończyć swój związek. Uchodzili za jedną z najlepiej dopasowanych i najbardziej pozytywnych par rodzimego internetu, w związku z czym ich rozstanie dla wielu fanów okazało się przykrą niespodzianką. Ciocia i Wujaszek Liestyle, a właściwie Agnieszka i Michał Wilczewscy pozostali przyjaciółmi. Udowodnili, że (nawet wieloletni) związek można zakończyć z klasą. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Teraz układają swoje życie na nowo. Co więcej, Wujaszek Liestyle znów jest zakochany!

Wujaszek Liestyle ma nową dziewczynę! Z kim spotyka się Michał Wilczewski?

Wujaszek poinformował, że jest w związku za pośrednictwem Instagrama - opublikował selfie ze swoją nową dziewczyną, a zdjęcie podpisał hashtagiem #changes. Para przebywa aktualnie na romantycznych wakacjach we Włoszech. I chociaż Michał Wilczewski często publikuje zdjęcia w towarzystwie pięknych kobiet, nie ma wątpliwości, że między nim, a Weroniką Rudajcio jest coś więcej.

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się! >>>

Kim jest nowa dziewczyna Wujaszka? Część z was może kojarzyć Weronikę z Instagrama. Jej profil (@weronikowa) obserwuje ponad 2 tysiące osób. Nowa dziewczyna Wujaszka to profesjonalna makijażystka. Regularnie pojawia się na planach sesji zdjęciowych, współpracuje z projektantami mody, a także z gwiazdami. Malowała m.in. Małgorzatę Kożuchowską i Marietę Żukowską. Swoimi pracami dzieli się w mediach społecznościowych.

Wspólne zdjęcie Weroniki Rudajcio i Wujaszka Liestyle znajdziecie w naszej galerii (na górze strony). Uważacie, że pasują do siebie?