Praca marzeń? To taka, która daje nam 100, a nawet 120 procent satysfakcji, motywuje do nowych wyzwań i rozwoju. To zajęcie sprawiające, że codziennie wstajemy nie tylko po to, by wypełnić określone cele i zadania, ale przede wszystkim mieć poczucie, że czegoś się nauczyliśmy i postawiliśmy kolejny krok na naszej ścieżce kariery. Brzmi zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe? Nic z tych rzeczy. Znalezienie idealnej pracy staje się o wiele prostsze, jeżeli podejdziemy do tego z zupełnie innej strony niż klasycznie, czyli od przeglądania ofert i wysyłania CV gdzie popadnie.

W pracy spędzamy większość naszego czasu. A co za tym idzie, życia. Jaki jest więc sens w tym, by robić coś, co nie daje nam poczucia spełnienia. Jeżeli czujemy, że to, czym się zajmujemy nie jest dla nas, powodów może być kilka. A jednym z nich są nasze predyspozycje. To właśnie pod tym kątem należy szukać wyzwań na rynku pracy. Czasami nie wiemy, w czym jesteśmy dobre. Albo w drugą stronę – wydaje nam się, że doskonale sobie z czymś poradzimy, ale po zderzeniu się z rzeczywistością, czyli realnymi wyzwaniami, okazuje się, że jest zupełnie inaczej.

Co z tym zrobić? Najgorszym błędem, jaki możemy popełnić, jest zwątpienie w swoje możliwości, a co za tym idzie, zaniżone poczucie własnej wartości. Z takim nastawieniem żadna praca nie będzie spełniała naszych oczekiwań. Oczywiście może być tak, że nie do końca jesteśmy pewne, czy praca w danej branży jest dla nas. Dlatego nie powinnyśmy wstydzić się zasięgnięcia porady u eksperta. Osoby, która na co dzień zajmuje się inspirowaniem i motywowaniem do działania, bezpośrednim kontaktem z klientami czy doradztwem zawodowym, są najlepszym drogowskazem w znalezieniu idealnej pracy.

Zasięgnij porady ekspertów – przyjdź na Dziewczyńskie Spotkanie GLAMOUR z marką Mary Kay!

Razem z marką Mary Kay zapraszamy was na kolejną edycję Dziewczyńskich Spotkań GLAMOUR, podczas których będziecie miały okazję spotkać takich ludzi. W jaki sposób odkryć predyspozycje, dzięki którym praca nie będzie obowiązkiem, a motorem napędowym i i polem do nieustającego rozwoju? Redaktor naczelna GLAMOUR Katarzyna Dąbrowska porozmawia o tym z Iwoną Kutnik jedną z najlepszych Konsultantek Mary Kay w Polsce (więcej o Iwonie przeczytacie poniżej), Magdą Kieferling, trenerką zarządzania zasobami ludzkimi i zmian kultury organizacyjnej oraz autorką książki „Efekt piaskownicy. Jak pracować, by roboty nie zabrały nam roboty”, a także z Magdą Linke-Koszek i Karoliną Cwaliną, czyli dziewczynami z Her Impact, platformy pomagającej kobietom lepiej radzić sobie na rynku pracy.
 


- Zawsze uważałam, że do szczęścia oprócz rodziny, która jest dla mnie najważniejsza, potrzebuję spełnienia zawodowego. Aby moja praca była moja pasją i dobrze by było, gdyby jeszcze przynosiła mi zadowalający dochód
 – mówi Iwona. - Dziś po 9 latach jestem dumna z miejsca w którym jestem, jeżdżę różowym Mercedesem, który otrzymałam w prezencie od Mary Kay, podróżuję po świecie z wyjątkowymi kobietami i z ekscytacją patrzę w przyszłość na kolejne lata. ZMIANĘ ZACZNIJ OD TEGO, ABY WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE ŻYCIE – dodaje jedna z topowych Konsultantek Mary Kay w Polsce. Chcecie poznać całą jej historię? Przyjdźcie na Dziewczyńskie Spotkanie GLAMOUR! 

 

Zobacz także:

Na zdjęciu Iwona Kutnik, fot. materiały prasowe


Dziewczyńskie Spotkanie GLAMOUR x Mary Kary odbędzie się 30 września o godzinie 18:00 w klubie SEN Warsaw (Wioślarska 6/3 piętro)Jak się na nie dostać? Wystarczy zapisać się przez formularz poniżej, odpowiedzieć na krótkie pytanie, potwierdzić rejestrację, a następnie wyczekiwać od nas wiadomości z zaproszeniem na spotkanie. Liczba osób jest ograniczona (zaplanowaliśmy kameralne spotkanie w gronie 30 dziewczyn), więc zapiszcie się już teraz! Uczestniczki spotkania wyłonimy na podstawie najciekawszych odpowiedzi na zadane przez nas pytanie. Do zobaczenia!