Od premiery filmu Diabeł ubiera się u Prady minęło ponad 14 lat. Jednak mimo upływu lat wciąż wzbudza wiele emocji i zdobywa kolejne rzesze fanów, w tym osoby, które marzą o pracy w świecie mody. Co więcej, w sieci nadal pojawiają się ciekawostki i nieznane dotąd fakty na temat kultowej produkcji oraz jej bohaterów. Oto jeden z nich! Jak się niedawno okazało, twórcy filmu Diabeł ubiera się u Prady na podstawie powieści Lauren Weisberger, usunęli scenę, która nie tylko odmieniłaby cały film, ale również (a może nawet „przede wszystkim”) zmieniłaby sposób, w jaki widzowie postrzegają Mirandę Priestly, czyli chłodną i bezkompromisową naczelną magazynu Runway (w tej roli genialna Meryl Streep).

Ta usunięta scena z Diabeł ubiera się u Prady zmieniłaby cały film!

Czy jesteś w stanie sobie wyobrazić fragment, który zmienia wydźwięk całego filmu, albo obraz jednej z głównych postaci? Taką właśnie scenę, wyciętą z filmu w reżyserii Davida Fankela, pokazał jakiś czas temu Spencer Althouse (redaktor serwisu BuzzFeed) na swoim profilu na Twitterze. Co więcej, przyznał, że dla niego, zmienia ona cały film. A przede wszystkim stawia w zupełnie innym świetle bohaterkę graną przez Streep, czyli Mirandę Priestly. Usuniętą scenę z filmu Diabeł ubiera się u Prady możesz obejrzeć poniżej. Zgadzasz się z redaktorem znanego portalu? Bo my tak!

 

 

Na pewno przypominasz sobie od razu fragment, który ostatecznie znalazł się w produkcji. Kiedy naczelna magazynu Runway rozmawia z gośćmi podczas imprezy, nagle zjawia się jej mąż, ewidentnie po kilku wypitych drinkach, i zaczyna obrażać jedną z osób z towarzystwa. W tym momencie do akcji wchodzi Andy Sachs i ratuje szefową z niezręcznej sytuacji. A co byłoby, gdyby Miranda, jak w tej niewykorzystanej scenie, jej podziękowała? No cóż, na pewno ociepliłoby to wizerunek redaktorki naczelnej i wyszłoby na to, że nie taki diabeł (ubierający się u Prady) straszny, jak go malują.

Zobacz także: Emily Blunt zdradziła, co myśli o kontynuacji „Diabieł ubiera się u Prady”. Fani filmu mogą mieć mieszane uczucia... >>>