Dwie najprężniej rozwijające się i działające w social mediach marki łączą siły! W dodatku jedne z naszych ulubionych, które podobnie jak Glamour stawiają na girl power, wspieranie dziewczyn i dopingowanie ich w osiąganiu sukcesów. By każda z nas w życiu była #girlboss, żyjącą na własnych zasadach i robiącą wszystko po swojemu!

Dlatego pod takim hasłem spotkamy się z Wami już 9 sierpnia w Krakowie! Wtedy Orzo przy ul. Lipowej 4A zaleje róż i brokat, ale drzwi tego miejsca otwarte będą tylko dla wybranych... Chcecie być częścią ekskluzywnego eventu DeeZee i Semilac? Mamy dla Was do wygrania trzy wejściówki na wydarzenie! Dodatkowo zwyciężczynie otrzymają vouchery na dwie pary butów z DeeZee.pl. Ale to nie wszystkie atrakcje, które przygotowały dla Was te marki.

W trakcie wydarzenia #girlboss w Krakowie od 14:00 (dress code to „power of pink”!) wszystkie zaproszone dziewczyny będą mogły wziąć udział w warsztatach makijażu Semilac oraz warsztatach z social mediów, gdzie eksperci DeeZee podpowiedzą Wam, jak budować mocne konto na Instagramie. Oprócz tego czeka na Was prawdziwa gratka – będziecie mogły stworzyć własne buty! Na miejscu spotkacie też redaktorki Glamour.pl, które będą wszystko relacjonować na naszym InstaStories. Dajcie się im złapać i pokażcie się naszym czytelniczkom. Marki DeeZee i Semilac, które będziecie miały okazję poznać „od kuchni” oraz osoby na co dzień pracujące pod ich szyldem, przygotowały także super prezenty od sponsorów. Wartość każdego z nich to ponad 500 zł!

Co zrobić żeby zdobyć zaproszenie? Zasady konkursu są bardzo proste – wystarczy wrzucić na swojego Instagrama zdjęcie pokazujące, czym dla Was jest pojęcie #girlpower lub #girlboss z krótkim opisem wyjaśniającym Wasz wybór. Warunkiem zgłoszenia jest polubienie profilu @glamourpoland i @deezeeshoes na Instagramie oraz opatrzenie zdjęcia hasztagiem #glamourpower.

Macie czas do niedzieli 5 sierpnia 2018 roku do 23:59:59. Wybierzemy najlepsze trzy zdjęcia i opisy, które nagrodzimy zaproszeniami na event DeeZee i Semilaca w Krakowie oraz voucherami na buty DeeZee. Powodzenia!

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.


AKTUALIZACJA!

Gratulujemy wygranej @kinzzami, @karolkasss i @kolazowa :)