Lenovo Yoga x Glamour: cykl spotkań jogowych

Lenovo Yoga razem z Glamour rozpoczynają cykliczne spotkania, podczas których uczestniczki i uczestnicy będą mogli bezpiecznie, pod okiem autorytetów z tej dziedziny, praktykować jogę. Zadbają więc tym samym nie tylko o kondycję fizyczną, ale również psychiczną, zapewniając sobie upragnioną chwilę relaksu. 

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 23.06 w Warszawie, na barce Kalima (tuż obok pomnika i mostu Syreny). Poprowadzi je znana joginka, Eli Wierkowska. Startujemy o godzinie 8:30 i pozostajemy na matach do godziny 9:30. Po wszystkim uczestniczki i uczestnicy zostaną poczęstowani zdrowym koktajlem – na jeszcze lepszy początek dnia!

Co również istotne, jest to wydarzenie biletowane. Bilet można kupić TUTAJ. Dwa kolejne spotkania jogowe odbędą się już wkrótce – w lipcu i sierpniu (o szczegółach dowiecie się niebawem). 

Materiały prasowe

Spotkania jogowe: praktyka z Eli Wierkowską i prezenty od Lenovo z asortymentu Joyinme

Co takiego czeka was podczas tych spotkań? Poza chwilą wytchnienia i relaksu, odrobiną aktywności oraz wspaniałą energią, możliwość odbycia praktyki pod okiem niesamowitej nauczycielki jogi, Eli Wierkowskiej.

Eli Wierkowska zajmuje się jogą już od kilkunastu lat. Regularnie organizuje wyjazdy jogowe i prowadzi m.in. własny kanał na YouTube. Uczyła się od nauczycieli w Polsce, Indiach, Anglii, USA, Hiszpanii czy Portugalii. Zajmowała się dotąd takimi metodami jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga, Acro, Rocket Yoga, Tantra i Kundalini Yoga.

Podczas czerwcowego spotkania, uczestniczki i uczestnicy wydarzenia otrzymają także prezenty od Lenovo z asortymentu polskiej, ekologicznej marki Joyinme. Ich produkty inspirowane są naturą (kultowe już maty powstają z naturalnego, biodegradowalnego kauczuku), dzięki czemu design każdej z tych rzeczy jest absolutnie wyjątkowy. 

Zobacz także:

Wszystkich zainteresowanych wspólną praktyką serdecznie zapraszamy na matę na barkę Kalima już w najbliższy czwartek, 23.06, o godz. 8:30!

Marka Lenovo wraz z marką laptopów YOGA jest oficjalnym partnerem nadchodzących wydarzeń.

Materiały prasowe

Materiały prasowe