SportStyleStory: offline, relaks i beztroska

Przyznaj... Jak często czujesz się przebodźcowana? No właśnie. Niekiedy ten problem dotyka każdej z nas. Napływ informacji, wieczne bycie online i w ciągłej gotowości do wykonywania zadań, nadmiar obowiązków, nadmierne ambicje (niekiedy niezdrowe) – wszystko to sprawia, że przestajemy cieszyć się chwilą i być „tu i teraz”.

Sposobów na odcięcie się od pułapek myślenia jest kilka. Medytacja, joga, pasje, odpowiednia dieta, spotkania z bliskimi... Jeden z nich to, uchodzący za najskuteczniejszy, oczywiście kontakt z naturą.

Fot. Dorota Szulc, SportStyleStory

Natura wpływa na nasz umysł niezwykle kojąco – pozwala się wyciszyć i zrelaksować. To właśnie w kierunku gór, łąk czy lasów udajemy się najczęściej wtedy, kiedy chcemy odpocząć, skoncentrować się albo poszukać inspiracji. Trend na czerpanie z z natury garściami spotęgował się szczególnie w czasie trwania pandemii i... wciąż nie ustępuje. To był moment, w którym jeszcze bardziej doceniliśmy możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza i obcowania z przyrodą.

Fot. Dorota Szulc, SportStyleStory

Jeżeli mieszkasz w miejscu, które pozwala ci korzystać z uroków przyrody na co dzień, jesteś szczęściarą. Jeśli jednak zamieszkujesz tereny miejskiej dżungli... nic straconego! Wystarczy, że zaczniesz planować regularne aktywności na świeżym powietrzu i pozwolisz sobie na chwilę wytchnienia w otoczeniu natury. Taka cisza wokół z pewnością pozwoli ci wyraźniej usłyszeć siebie. Aby w pełni się zregenerować, musisz być jednak odpowiednio przygotowana...

Sesja AW2022 SportStyleStory: „Connect to the nature”

Claim akcji SportStyleStory to wyraźne nawiązanie do dotychczasowych działań firmy. Multibrand konsekwentnie utrzymuje swoją prozdrowotną komunikację. „Connect to the nature” nawołuje bowiem młode pokolenie (choć nie tylko!) do tego, aby docenić pozytywy wynikające ze spędzania wolnego czasu na łonie natury. Nie musimy chyba przekonywać, że jest ich wiele.

Zobacz także:

Fot. Dorota Szulc, SportStyleStory

Aby pozwolić sobie na taką chwilę zapomnienia, nie potrzeba wiele. Powinniśmy jednak być odpowiednio przygotowani – obowiązkowym elementem wielogodzinnych spacerów czy górskich wspinaczek, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym, są wygodne, dostosowane do tego ubrania. Rozwiązanie? Garderoba skompletowana z (najwyższej jakości) odzieży i akcesoriów dostępnych w SportStyleStory. Warto przy okazji wspomnieć, że od tego sezonu, portfolio multibrandu wzbogaciło się o kilka wyjątkowych marek (m.in.: Columbia, Helly Hansen, Marmot, Merrell i Campus).

Fot. Dorota Szulc, SportStyleStory

Sesja AW 2022 SportStyleStory odbyła się w czarujący Kościelisku pod Zakopanem. Ta lokacja to prawdziwe bogactwo magicznych zakamarków, niezwykle inspirujących widoków i wspaniałych, otwartych ludzi. Nie bez powodu wiele osób wraca do tej miejscowości każdego roku. Jeśli odkrywanie górskich krajobrazów z tego rejonu dopiero przed tobą, koniecznie zapisz sobie tę miejscówkę!

Fot. Dorota Szulc, SportStyleStory

W tle? Spontaniczny wyjazd, paczka znajomych, majestatyczne góry, kamper, mapa i tony dobrego nastroju. Z tych zdjęć wręcz krzyczy komunikat: „Wyloguj się z sieci, zapomnij o zbędnych bodźcach i rozpraszaczach, żyj!”. Przyznajemy, nas inspiruje to do pewnych zmian stylu życia. 

Fot. Dorota Szulc, SportStyleStory

Outdoorowa, jesienno-zimowa kolekcja sportowego multibrandu SportStyleStory pełna jest modeli, które idealnie sprawdzą się w przypadku podobnego wyjazdu. Gwarantujemy, że ta odzież w 100% spełni swoje zadanie! Jest funkcyjna i zaawansowana technologicznie. Naszą uwagę szczególnie zwróciły praktyczne, polarowe koszule, kolorowe czapki, puchowe, długie kurtki czy wygodne kamizelki. 

Fot. Dorota Szulc, SportStyleStory

Po obejrzeniu tych zdjęć wiemy już, gdzie spędzimy zimowe wakacje. Kierunek? Góry! W ciuchach SportStyleStory, rzecz jasna. 

Fot. Dorota Szulc, SportStyleStory