W poprzedni weekend Gigi Hadid świętowała swoje 25. urodziny na rodzinnej farmie w Pensylwanii, gdzie razem z najbliższymi spędza kwarantannę. Wówczas nie wiedzieliśmy jeszcze, że świętuje nie tylko swój okrągły jubileusz, ale również to, że wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Kilka dni temu portal TMZ ogłosił, że Gigi Hadid jest w ciąży. Modelka i jej partner Zayn Malik już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami! Według informacji z najbliższego otoczenia pary 25-latka jest w 20. tygodniu ciąży, a termin porodu jest przewidywany na początek września. Gigi i Zayn nie potwierdzili jednak tej radosnej nowiny. Ale zrobiła to mama modelki, Yolanda Hadid, która w rozmowie z telewizją RTL Boulevard wyznała, że jej córka jest w ciąży, a ona sama zostanie babcią!

Gigi Hadid i Zayn Malik wrócili do siebie! Modelka potwierdziła, że znowu są w związku >>>

Yolanda Hadid potwierdziła, że Gigi Hadid jest w ciąży!

Yolanda Hadid w rozmowie z telewizją RTL Boulevard potwierdziła informację o tym, że jej 25-letnia córka Gigi Hadid spodziewa się dziecka i wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą, a ona babcią. – Wciąż jestem w szoku, ale oczywiście, cieszę się. Jestem bardzo podekscytowana nową rolą, szczególnie, że niedawno straciłam mamę. Tak to jest w życiu, że jedni odchodzą, a inni przychodzą na ten świat... Nie mogę się doczekać, aż zostanę babcią – ujawniła mama modelki w rozmowie ze stacją. 

Zagraniczne media donoszą również, że Gigi Hadid i Zayn Malik podzielili się z bliskimi informacją na temat płci dziecka, a impreza urodzinowa modelki była jednocześnie ujawnieniem tego sekretu. Na przyjęciu modelka pozowała z balonem z niebieską wstążką co może sugerować, że Gigi i Zayn zostaną rodzicami chłopca. To będzie najpiękniejsze dziecko!

Gigi Hadid i Zayn Malik zaczęli spotykać się w 2015 roku i zadebiutowali jako para na Met Gali, ale po dwóch latach wydali oświadczenie o zakończeniu związku. Przez kolejne lata wracali do siebie i rozstawali. Ale od pewnego czasu znów są razem i wydają się szczęśliwi niż kiedykolwiek. Teraz już wiemy dlaczego! Czekamy z niecierpliwością, aż Gigi Hadid i Zayn Malik zabiorą głos w tej sprawie i skomentują wiadomość o tym, że już niedługo zostaną rodzicami.