Aleksander Milwiw-Baron swoje życie zawodowe związał z branżą muzyczną. Ten polski kompozytor, multiinstrumentalista i producent przez długo był kojarzony przede wszystkim z zespołem Afromental, z którym wylansowali chociażby przeboje „It's My Life” i „Radio Song”. Popularność, którą zdobył, pozwoliła mu na rozwój kariery solowej i nie tylko. Baron jest znany z uczestnictwa w wielu muzycznych programach telewizyjnych. Mogliśmy go oglądać w show „Bitwa na głosy”, a także w „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”.

Baron przez lata występów i obycia ze sceną stworzył swój charakterystyczny wizerunek, który podoba się wielu jego fanom i fankom. Wszystko wskazuje na to, że już za moment swoją premierę będzie miał nowy projekt gwiazdora, który przypadnie im do gustów. Marka odzieżowa Barona lada chwila ma mieć swój pierwszy drop. Co znajdzie się w kolekcji You Rock? Pierwsze zapowiedzi pojawiały się już od lat, więc obserwatorzy i obserwatorki muzyka mogą mieć spore oczekiwania. Czy premierowa kolekcja sprosta ich oczekiwaniom?

Marka Barona – poznaj ubrania You Rock!

Pierwsze informacji na temat marki Barona pojawiły się w lutym 2019 roku. Wtedy sam muzyk poinformował swoich obserwatorów i obserwatorki, że wkrótce będzie miał dla nich coś specjalnego. W tym celu zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym stał tyłem i pokazywał czarną kurtkę, której plecy zdobił biały napis „You Rock”. Uzupełnieniem stylizacji były dopasowane kolorystycznie spodnie, na których pojawiła się między innymi podobizna muzyka. Jej związek z górą zestawu podkreślały także napisy. Na tyle lewej nogawki widniał napis „You”, a na prawej „Rock”. Pod zdjęciem Baron wymienił osoby odpowiedzialne za dbanie o jego wizerunek. Szczególne miejsce w swoim wpisie poświęcił ubraniom i Sebastianowi Saganowi.

„Kurtka i spodnie, które mam na sobie to projekt, który został wykonany ręcznie i jest zapowiedzią linii ubrań YOU ROCK, które wypuszczam dla Was już za chwilę! Kto ma apetyt na ciuchy YOU ROCK? Zostawcie łapę w górę w komentarzach!” – napisał Baron.

Wpis Barona zebrał prawie dziesięć tysięcy polubień i mnóstwo komentarzy, więc jego zapowiedź spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Mijały jednak miesiące, a kolejne projekty ozdobione napisem sugerującym, że pochodzą z kolekcji muzyka, pojawiały się tylko na jego Instagramie. Najpopularniejsze były proste T-shirty z napisem, ale pojawiały się też projekty bardziej nawiązujące do tych z pierwszego zdjęcia – kurtki, koszule i spodnie. Baron oznaczał ich autora, którym wciąż był Sebastian Sagan, ale nie zamieszczał informacji, które miałyby wskazywać, że powstała marka, pod której szyldem będzie je sprzedawał.

Marka Barona – oficjalna prezentacja You Rock

Kolejna nadzieja na kolekcję Barona pojawiła się w połowie 2021 roku, więc ponad dwa lata po pierwszej zapowiedzi. 2 maja muzyk przekazał swoim fanom i fankom dobre wieści, po raz kolejny w tym celu wykorzystał Instagram. W mediach społecznościowych zamieścił całkiem zwyczajne zdjęcie. Widzimy na nim Barona w T-shircie You Rock, który pojawiał się w jego stylizacjach już wcześniej. Kluczowy jest jednak tekst, który opisuje fotografię.

„Wiem, że czekacie na ciuchy YOU ROCK. Mam dla Was dobrą wiadomość – premiera kolekcji już wkrótce! Zapraszam Was na profil @yourockbaron gdzie znajdziecie wszystkie newsy dotyczące kolekcji YOU ROCK. A będzie się działo...  Stay tuned!” – zaapelował do swoich obserwatorów i obserwatorek.

Na instagramowym profilu marki pojawiło się jednak tylko 9 zdjęć, które ułożyły się w nazwę brandu. Pod każdym z nich zamieszczono wyłącznie nie wskazującą na nic konkretnego informację – „Coming soon…”. W opisie konta natomiast pojawiła się tylko krótka adnotacja – „Marka odzieżowa stworzona przez Barona”. Daty i szczegóły nigdzie nie padły.

Kto nosi ubrania You Rock od Barona?

Dodatkowym wsparciem w promowaniu nowej marki Barona, która lada chwila miała mieć swoją premierę, była Blanka Lipińska. Pomimo że para nie była już wtedy ze sobą, to pisarka pokazywała się w T-shircie You Rock. W jednym z nagrań na Stories opowiedziała też o nim więcej.

Zobacz także:

„Witam was ja oraz You Rock Alka Barona. Dowiedziałam się ostatnio, że jest spora szansa, iż jeszcze tej wiosny będziecie mogli kupić sobie koszulki by Baron z napisem „You rock”. Ja bardzo je lubię, bo są długie i można w nich chodzić jak w sukienkach. To są uniseksy, bo takie same są dla facetów” – zachwalała T-shirty Lipińska.

Od tamtej pory minęły miesiące i w temacie znów zapadła cisza. Instagramowe konto You Rock milczy. Tę ciszę postanowiła jednak przerwać nowa partnerka Barona. Sandra Kubicka na swoim Stories zamieściła nie tylko zdjęcie w klapkach z napisem „You Rock”, ale również podzieliła się informacją, która wszystkim fanom i fankom Barona może dawać nadzieję na szybki start marki. Modelka poinformowała, że już niedługo pierwszy drop. Czy tym razem faktycznie lada moment dowiemy się więcej na temat nowej odzieżowej marki i będziemy mogli zrobić zakupy w sklepie Barona?