Kocha… Nie kocha… O tej porze roku nie ma stokrotek, którym można by odrywać płatki, żeby dowiedzieć się, czy ta druga osoba darzy nas uczuciem – tak, jak sprawdzało się to w dzieciństwie. Teraz z pomocą przychodzą znaki zodiaku – gwiazdy podpowiadają nam, z kim warto randkować w nadchodzących miesiącach. Jesteście ciekawe i ciekawi, co przyniesie 2022 rok? Może być zdecydowanie bardziej aktywny niż 2021! Zwłaszcza w kwestiach sercowych. Sprawdźcie cztery znaki zodiaku, na które śmiało możecie postawić w kwestii uczuć!

Skorpion

Wyjątkowo zmysłowy i… zaborczy. Niech to jednak nikogo nie zniechęca, bo romans właśnie ze Skorpionem może być najbardziej płomienny w 2022 roku. On sam kocha przede wszystkim ryzyko, choć nie szuka zagrożenia, aby udowodnić, że jest najodważniejszy. Podobnie jak przedstawiciele i przedstawicielki spod znaku Koziorożca jest zdolny do absolutnej dyskrecji, ale jednocześnie potrafi łamać zasady z imponującą nonszalancją. Pod zasłoną tajemniczości skrywa ostre poczucie humoru. Trzeba uważać, bo Skorpion może być bardzo zazdrosny. W relacji najlepiej odnajdzie się z Bykiem, Panną i Strzelcem.

Rak

Rak to bardzo złożony znak zodiaku związany z żywiołem wody. Jest bardzo przywiązany do rodziny i domu. Wie, że tworząc własną strefę ochronną będzie mógł skutecznie stawić czoła nieoczekiwanym zdarzeniom. Nic dziwnego, że kojarzy się z kultem łóżka i spokojnego snu. Raki wiedzą, jakimi osobami chcą się otaczać, bo potrafią przejrzeć drugiego człowieka na wylot. Jeśli znalazłaś/znalazłeś się w kręgu osoby spod tego znaku zodiaku, to znaczy, że ona sama tego chce. W 2022 roku może obdarzyć cię wyjątkową czułością. Rak dogaduje się świetnie z każdym ze znaków, ale szczególnie dobrze układa mu się w relacji z osobami spod takich znaków zodiaku jak Skorpion i Ryby.

Bliźnięta

Jest to znak wysoce intelektualny i niezwykle ciekawy, który może pozwolić umysłowi wędrować po bardzo różnych polach. Wolny od problemów, chce podziwiać bogactwo świata. Bliźnięta zwracają uwagę na szczegóły (trudno im przeoczyć jakiekolwiek wydarzenie) i mają świetne poczucie humoru. W 2022 roku nie będzie z nimi nudno. Starają się być wierne jednemu partnerowi, choć nie zawsze bywają szczere. Nie zwrócą aż takiej uwagi na wygląd, jak na interesującą rozmowę. Najlepsze relacje mogą z stworzyć z Panną, Baranem i Wodnikiem.

Wodnik

W każdym przejawie swojego istnienia Wodnik prezentuje się jako inteligent. Ma wywrotową moc i pragnienie niczym nieskrępowanej wolności. Zakochane Wodniki często zmieniają zdanie na temat tego, kogo lubią, ale na szczęście są w tym szczere. Ten znak nie lubi być zazdrosny, bo wolność osobista jest jego atutem, którego nie może się wyrzec w żadnym wypadku. W 2022 roku chętnie będzie eksperymentował – zwłaszcza z Lwem, Wagą lub Koziorożcem.