Obecnie w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych produkcji na platformie Netflix zarówno w Polsce, jak i innych państwach plasują się takie tytuły jak: „Love is Blind”, „Too hot to handle” i „The Circle”. Jeżeli jakimś cudem o nich nie słyszeliście, to musicie wiedzieć, że łączy ich wspólny mianownik. Wszystkie wymienione produkcje to reality show, czyli niezbyt wymagający format, służący przede wszystkim do rozrywki i oderwania myśli od rzeczywistości, przez niektórych uważany nawet za ogłupiający. Zgadzamy się, że nie są to ambitne programy, które skłaniają do życiowych refleksji, ale za to wszystkie wymienione tytuły idealnie sprawdzają się jako te oglądane w ramach guilty pleasure. Dlatego też Netflix zdecydował się na udostępnienie na swojej platformie jednego z najpopularniejszych – można nawet zaryzykować stwierdzenie kultowego – amerykańskiego reality show, który jest nagrywany już od kilkunastu lat. Chodzi oczywiście o „Z kamerą o Kardashianów” – program, dzięki któremu klan Kardashian-Jenner zyskał popularność i zawładnął amerykańskim show-biznesem. Wiemy, kiedy dokładnie tytuł trafi na Netflix.

Kylie Jenner opublikowała selfie bez makijażu, sztucznych rzęs i doczepianych włosów. Dzięki kwarantannie dowiedzieliśmy się, jak wyglada naprawdę >>>

„Z kamerą u Kardashianów” na Netflix!

Program „Z kamerą u Kardashianów” jest emitowany w amerykańskiej telewizji od 2007 roku. W Polsce ma również wierne grono fanów, ale obecnie nie jest dostępny oficjalnie na żadnym kanale telewizyjnym. Ale już niedługo! Netflix postanowił wykupić reality show i udostępnić odcinki jednego z najpopularniejszych programów tego typu na swojej platformie. Produkcja o słynnym klanie Kardashian-Jenner trafi na Netflix już bardzo niedługo, czyli 1 czerwca! Nie wiadomo, czy na stronie znajdą się wszystkie sezony (jest ich kilkanaście) czy tylko te wybrane, np. starsze. Wszystkiego dowiemy się już na początku czerwca. Będziecie oglądać „Z kamerą u Kardashianów” na Netflix? Zobaczcie w galerii archiwalne zdjęcia słynnej rodziny!