Wyjątkowa kampania Zalando z okazji Dnia Ziemi. O modzie zrównoważonej opowiadają pracownicy marki

Czy wiecie, że 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi? W dodatku w tym roku już po raz 50.! I to właśnie na ten dzień Zalando zaplanowało premierę swojej najnowszej kampanii. Nie bez przyczyny. Kampania poświęcona jest promocji mody zrównoważonej, czyli mody przyjaznej środowisku – bo właśnie na nią od jakiegoś już czasu stawia słynna platforma sprzedażowa. I jest to kampania wyjątkowa – w roli modeli występują pracownicy Zalando, którzy opowiadają nie tylko o proekologicznych działaniach firmy (za które odpowiadają), ale i o tym, co oni sami rami robią w trosce o naszą planetę. A to jeszcze nie wszystko.

Wegańskie torebki: Podpowiadamy, gdzie kupić najpiękniejsze >>>

„Działamy Razem. Zrównoważona moda na Zalando” – najnowsza kampania Zalando w służbie ekologii

W ramach kampanii Zalando zatytułowanej „Działamy Razem. Zrównoważona moda na Zalando” powstały nie tylko zdjęcia, ale i krótkie wideo. W rolach głównych wystąpiło 7. pracowników marki z działów, takich jak: Sustainability, Partner Communications, Marketing, Category Management, Tech czy Social Media, którzy swoją pracą przyczyniają się do realizacji strategii zrównoważonego rozwoju marki. 

„Ta kampania jest dla nas naprawdę wyjątkowa – jej bohaterowie to nie tylko pracownicy Zalando, ale też orędownicy zrównoważonego rozwoju w życiu prywatnym. Chcemy podkreślić, że zrównoważony rozwój oznacza dla Zalando współpracę wielu działów w ramach jednego, wspólnego celu. Każdy pracownik przyczynia się do realizacji jego kolejnych kroków i cieszymy się, że możemy pokazać twarze tych, którzy za nimi stoją” – powiedział Dawid Pożoga, przedstawiciel w Zalando w Polsce. Dodał także, że marce Zalando zależy, „aby nieustannie inspirować klientów do dokonywania świadomych, bardziej zrównoważonych wyborów.​” I to właśnie dlatego 22 kwietnia 2020 roku na stronie głównej platformy sprzedażowej przez cały dzień promowane będą kolekcje wpisujące się w nurt mody zrównoważonej i inne produkty przyjazne środowisku. Bo na Zalando znajdziecie ich mnóstwo – flagą „przyjazne środowisku” oznaczono aż 30 000 ubrań i dodatków dostępnych na platformie. W Dniu Ziemi odnajdziecie je więc z łatwością. I zrobicie zakupy bez wyrzutów sumienia!

Marka Reserved stworzyła kolekcję ubrań dla przyszłych mam. #ReservedForMum jest eko! >>>