Wielka promocja książek na Kultowy.pl – Wybrane tytuły nawet o 65% taniej!

Nadrobiłyście już wszystkie książkowe zaległości i nie macie, co czytać na kwarantannie? Doskonale. Z okazji Światowego Dnia Książki, który przypada 23 kwietnia, ruszyła ogromna wyprzedaż książek. To idealna okazja, by uzupełnić domową biblioteczkę, bo wybrane tytuły kupicie teraz nawet o 65% taniej! Gdzie? Na stronie Kultowy.pl.

Wyprzedaż książek na Kultowy.pl – Co warto przeczytać?

Książki przecenione najbardziej znajdziecie w specjalnej zakładce Dzień Książki. To właśnie za nie zapłacicie teraz nawet o 65% mniej (rabat naliczany od ceny okładkowej). Śpieszcie się – promocja trwa jedynie od 22 do 26 kwietnia 2020 roku (do godziny 23.59). Na jakie książki warto zapolować? My szczególnie polecamy trzy, choć wybór był trudny, bo jest ich dużo, dużo więcej. Sprawdźcie!

1. „Jelita, mózg i spółka, czyli psychobiotyczna rewolucja”, Scott C. Anderson, John F. Cryan, Ted Dinan

„Tylko 1% genów w ustroju człowieka należy do jego genomu. Pozostałe 99% – te należące do drobnoustrojów – nieustannie się zmienia. Każdego ranka jesteś zatem kimś innym” – przekonują autorzy książki, brytyjscy naukowcy i dziennikarze naukowi. I, ku naszemu niedowierzaniu, wskazują, jak bardzo praca naszego mózgu zależy od drzemiących w naszym organizmie bakterii, w tym – a może nawet zwłaszcza – w naszych jelitach. Nie warto więc ich bagatelizować. Ta książka otwiera oczy, udowadniając, że powiedzenie „jesteś tym, co jesz” to nie tylko puste słowa. 

2. „Jak być paryżanką w Polsce”, Natalia Hołownia-Pilawa

Skoro nie ma na razie szans na wypad do Paryża, weekend warto spędzić z tą książką. Na jej łamach autorka, Natalia Hołownia-Pilawa, zdradza, czego nauczyła się od paryżanek podczas swoich studiów we Francji. Wbrew pozorom nie jest to tylko poradnik o stylu (z którego paryżanki słyną), ale o życiu. Uczy bowiem, że nie zawsze warto trzymać się sztywno ustalonych reguł i od czasu do czasu można pozwolić sobie na odrobinę luzu i nonszalancji, jak choćby – nieład na głowie.

3. „Sześć kobiet w śniegu (nie licząc suki)”, Anna Fryczkowska

Coś dla fanek kryminałów w stylu Agathy Christie. I coś dla fanek książek, których głównymi bohaterkami są kobiety. Tu jest ich siedem. Popijają wino, dobrze się bawiąc w willi na odludziu, aż jedna z nich zostaje zamordowana... Kto stoi za jej śmiercią? Gwarantujemy, że będziecie mieć wypieki na twarzy.

Super promocja na książki! Ceny zaczynają się od 10 zł, a z naszym kodem dostaniecie zniżkę >>>