W tym roku postaw na prezenty najwyższej jakości od znanych marek. I... kupuj je taniej. Świąteczne perełki upolujesz w TK Maxx. Asortyment jest zróżnicowany – znajdziesz tu produkty z całego świata, m.in. takie, które niosą sobą konkretne przesłanie, ale też podarunki praktyczne czy w stylu eko.

Prezenty z TK Maxx / Fot. Adrian Stykowski

Przedświąteczna gorączka

Nie mamy na myśli tylko ubrań czy akcesoriów, które są dostępne w Polsce wyłącznie(!) w TK Maxx. Chodzi także o, między innymi, produkty delikatesowe, takie jak kawa czy wyroby czekoladowe (psst, w przedświątecznym okresie oferta tego działu jest poszerzona) i wiele innych. Zróżnicowane, unikatowe prezenty znanych marek pod jednym dachem? Uwielbiamy to.

Postaw na unikatowe produkty, np. lokalne rzemiosło z Ugandy, Maroka czy... stylowe bombki w kształcie londyńskiego autobusu. Co istotne, znajdziesz tam również perełki projektantów czy marek z całego świata – w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Podczas jednej wizyty możesz zatem znaleźć skarby dla wszystkich bliskich – dziadków, rodziców, rodzeństwa, partnera, dzieci, przyjaciół, a nawet... zwierzaków! Wyobraź sobie, ile czasu dzięki temu zaoszczędzisz. 

Prezenty z TK Maxx / Fot. Adrian Stykowski

Bogaty asortyment markowych skarbów TK Maxx możesz upolować w aż 6 działach:

  • moda damska,
  • moda męska,
  • obuwie,
  • akcesoria (biżuteria, galanteria),
  • produkty dla dzieci,
  • produkty dla domu.

Mamy też dobrą wiadomość dla tych, którzy zostawiają temat prezentów świątecznych na ostatnią chwilę. Regularne dostawy nowości w TK Maxx obowiązują aż do samych świąt, co oznacza, że... poszukiwacze skarbów znajdą tutaj markowe perełki nawet tuż przed 24 grudnia. Na tym jednak nie koniec. Wiele projektów to unikaty – pojedyncze egzemplarze, które sprawią, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. 

Jeśli jednak nie wiesz, jaki prezent ucieszy twoich bliskich, postaw na designerskie Karty Upominkowe TK Maxx. To idealny prezent dla tych, którzy preferują sami wybrać dla siebie świąteczny upominek. Stylowe, ilustrowane karty, które (co istotne) nigdy nie tracą terminu ważności, można wykorzystać w dowolnym sklepie TK Maxx w Polsce. Pojedynczą Kartę Upominkową możesz doładować kwotą do 999,99zł. Kupisz ją stacjonarnie, w każdym sklepie TK Maxx oraz online, TUTAJ.  

Bogaty asortyment TK Maxx: upominkowe inspiracje

Moda damska

W tle? Marki od znanych projektantów z całego świata (m.in. od skandynawskich autorów). Sekcja Gold Label zrzesza skarby od najsłynniejszych domów mody, a dział MODBOX oferuje najgorętsze trendy danego sezonu.

Moda męska

Panowie zdecydowanie docenią najwyższą jakość i oryginalne projekty ubrań z działu mody męskiej w TK Maxx. Szczególnie, jeśli do kwestii upominków mają praktyczne podejście. Wybierz zatem coś, co jest nie tylko designerskie, ale również przyda się twojemu tacie/bratu/przyjacielowi. 

Akcesoria i kosmetyki: zestawy prezentowe

Świetnym prezentem z przesłaniem może okazać się biżuteria o konkretnej symbolice. W TK Maxx znajdziesz wiele akcesoriów, spośród których bez trudu wybierzesz coś idealnego dla bliskiej ci osoby. 

Produkty dla dzieci

W TK Maxx znajdziesz także mnóstwo wyjątkowych propozycji dla najmłodszych. W tym roku przygotujesz naprawdę oryginalne prezenty dla swojego siostrzeńca czy córki najlepszej przyjaciółki. A może chciałabyś zrobić cudowny prezent swoim dzieciom? Proszę bardzo – kupisz tu nie tylko wysokiej jakości ubrania, ale także stylowe akcesoria. 

Prezenty z TK Maxx / Fot. Adrian Stykowski

Produkty dla domu

Dodatki do domu w stylu eko? Oryginalne wazony, designerskie lustra, a może stylowe stoliki nocne? Z działu produktów do domu TK Maxx praktycznie nigdy nie wychodzimy z pustymi rękoma.

Produkty dla zwierzaków

Nie zapominajmy też o naszych pupilach. Być może – uraczone upominkiem – przemówią do nas w Wigilię? 

Nasze propozycje prezentowe z TK Maxx (z wszystkich wymienionych kategorii) znajdziesz w GALERII. 


Życzymy udanego, przedświątecznego polowania na markowe skarby w TK Maxx! Satysfakcja z poszukiwań – gwarantowana.