QualityMakeUp to jedna z naszych ulubionych grup na Facebook'u. Należy do niej prawie 150 tysięcy użytkowników! Są w niej zarówno osoby, które makijażem zajmują się profesjonalnie, jak i hobbistycznie. Znajdziecie na niej posty dotyczące kosmetyków, składu poszczególnych produktów i pielęgnacji cery. Jeżeli do tej pory jej nie znaliście, radzimy Wam nadrobić zaległości, bo to źródło informacji o szeroko pojętym segmencie beauty, wymiana porad między doświadczonymi użytkowniczkami i nieskończone miejsce inspiracji, jeśli chodzi o makijaż.

Makijaże na grupie QualityMakeUp

Dużą popularnością cieszą się posty opatrzone hashtagiem #makijażdooceny. Dziewczyny i chłopaki chwalą się wykonanymi przez siebie makijażami, a użytkownicy QualityMakeUp udzielają im rzetelnego feedback'u. Postanowiłyśmy wybrać naszym zdaniem te najbardziej interesujące. Wśród inspiracji znalazłyśmy matowy look, makijaż w stylu glow i piękny make-up oczu. 

Jeżeli brakuje Wam akurat pomysłu na make-up, sprawdźcie w naszej galerii, jakie make-upy robią użytkowniczki facebook'owej grupy.

Najlepsze balsamy do ciała, które pomogą Wam przetrwać jesień >>>