Ostatnio szeroko komentowanym wątkiem Top Model 7 jest relacja Darii Dąbrowskiej i Szymona Reicha. 18-latka zaprzyjaźniła się ze starszym o 6 lat kolegą. Uczestnicy spędzali ze sobą dużo czasu i zżyli się podczas trwania programu. Jednak tydzień temu w 6. odcinku pokłócili się. Daria, która wygrała 5. odcinek Top Model, mogła wybrać osobę, z którą spędzi noc w głównej sypialni. Zaprosiła Szymona, co nie było zaskoczeniem dla innych uczestników, a zdziwiło właśnie jego. Bardzo chciał przegadać to z Darią, ale w końcu skończyło się ostrą wymianą zdań.

W całą sytuację została zamieszana Żaklina Ta Dinh. Według Darii, Szymon nie mógł zdecydować się, którą z dziewczyn lubi bardziej. Ostatecznie sprawa między Żakliną a Szymonem szybko się wyjaśniła, natomiast jego relacja z Darią mocno się ochłodziła.

Top Model: Daria skomentowała kłótnię z Szymonem z 6. odcinka! >>>

Top Model 7: Żaklina i Szymon obejrzeli wspólnie 7. odcinek programu

We wczorajszym odcinku uczestnicy pozowali w parach. Sesja odbywała się w Tyrolu na wysokości 3000 m n.p.m. Żaklinę połączono z Szymonem, z czego obydwoje byli bardzo zadowoleni. Chemię między nimi wyczuli nawet jurorzy Top Model, którzy zgodnie stwierdzili, że mieli szansę na najlepsze zdjęcie. Z resztą sami zainteresowani również przyznali, że podobają się sobie. Okazuje się, że utrzymują ze sobą kontakt poza programem, a wczoraj postanowili wspólnie obejrzeć Top Model 7, co obszernie zrelacjonowali na InstaStories. Myślicie, że tą dwójkę łączy coś więcej niż przyjaźń? Wszystko wskazuje na to, że mają się ku sobie! Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń i już nie możemy doczekać się kolejnego odcinka Top Model 7.