Takiej szybkiej kariery w polskim show biznesie chyba jeszcze nie było! O tym, że uczestnicy Top Model nie próżnują i potrafią dobrze wykorzystać daną im w programie szansę, wiadomo  nie od dziś. Ale jak widać, z każdą kolejną edycją aspirujący modele wykosztują swoje 5 minut lepiej i – bez zbędnej zwłoki. Nie minął jeszcze tydzień od finału tvn-owskiej produkcji (Kasia Szklarczyk, tegoroczna zwyciężczyni odebrała bon na 100 tysięcy zł czyli jedną z głównych nagród w show raptem w poniedziałek), a już trudno nadążyć za kolejnymi realizacjami z udziałem młodych celebrytów.

Wczoraj na Instagramie Kasi pojawiły się migawki ze wspólnej ślubnej sesji u boku Franciszka. Żaklina zdążyła już u boku Szymona, z którym zresztą wiele osób łączy ich także prywatnie, pojawić się w kampanii marki Lou, o czym szerzej pisaliśmy tutaj). Wcześniej w roli gwiazdy wystąpiła też w teledysku Smolastego, a w ostatnich dniach pojawiła się na planie swojego własnego.

W sieci krąży nagrany przez nią utwór Team banan opatrzony zrealizowanym własnym sumptem obrazem, w którym obok wokalistki (?) pojawia się ekipa z programu, m.in. Michał Piróg, Szymon Reich czy Osi Ugonoh czyli zwyciężczyni 4. Edycji Top Model. Lista osób zaangażowanych w produkcję jest naprawdę długa!

Żaklina Ta Dinh z Top Model 7 nagrała teledysk

Jeśli wziąć pod lupę tekst i zsumować to z liczbą odsłon wspomnianego materiału  (w ciągu 16 godzin od publikacji teledysk Team banan obejrzało ponad 160 tysięcy osób) wygląda na to, że kierunek dalszych działań Żakliny w show biznesie rysuje się bardzo klarownie. Bo lubię cisnąć bekę, potrafię cisnąc bekę. Trzeba mieć dystans do siebie – tego ostatniego Żaklinie z pewnością nie brakuje. Żaklina jako JacQueen zrobi karierę na YouTubie?