Żaklina Ta Dinh, jedna z faworytek Top Model 7, odpadła z programu w ósmym odcinku. Ale tak przewidywaliśmy w jej przypadku to nie była porażka, ale początek kariery w show biznesie i modelingu. Na Instagramie obserwuje ją prawie 180 tysięcy osób i jeżeli należycie do grona jej fanów doskonale wiecie, że nie może narzekać na brak współprac. Jedną z nich okazała się ta ze Smolastym, który zaproponował jej udział w nowym teledysku do piosenki Antidotum, pochodzącej z płyty Fake Love. Wideo właśnie ujrzało światło dzienne!


Top Model 2018: sesje zdjęciowe finalistów Top Model 7 >>>

Żaklina z Top Model 7 w teledysku Smolastego Antidotum

Smolasty w tym roku wydał debiutancki album Fake Love, który znalazł się na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Był również nominowany do Fryderyków 2018 w kategorii Fonograficzny debiut roku. Artysta ma na koncie współpracę z raperem Otsochodzi, który dograł się w utworze Uzależniony czy Białasem, z którym Smolasty nagrał Fake Love. Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się również, że spotyka się z Honoratą Skarbek. Zakochani wrzucają swoje zdjęcia na Instagrama, gdzie nie szczędzą sobie czułości.

Jesteście ciekawi, jak Żaklina z Top Model 7 poradziła sobie z nowym wyzwaniem? Zobaczcie poniżej teledysk Smolastego do utworu Antidotum.