Kiedy organizowałyśmy pierwsze wydarzenie z cyklu Dziewczyńskie Spotkania Glamour x Grl's Room żartowałyśmy i jednocześnie przekonywałyśmy siebie nawzajem, że nawet jeżeli przyjdzie jedna osoba – warto dla niej to robić. Naprawdę byłyśmy śmiertelnie przerażone, że nie pojawi się nikt, chociaż zapisy musiałyśmy zamknąć w zaledwie kilka godzin od startu rejestracji. Z drugim spotkaniem było podobnie.

To nie są i nie mają być spotkania masowe. Zależy nam na intymności, na stworzeniu kameralnej i przyjaznej atmosfery, która pozwala na swobodną rozmowę również na trudne tematy. To właśnie klimat tych spotkań, poza frekwencją i zainteresowaniem, zaskoczył nas najbardziej. Po drugim, na którym poruszałyśmy temat tolerancji, zostałyście jeszcze długo po „oficjalnej” części. Nie przestawałyście rozmawiać, dzieliłyście się własnymi przeżyciami, pytałyście i słuchałyście. Pokazałyście po raz kolejny, że siostrzeństwo istnieje i ma się dobrze. Ale nieustająco trzeba o nie dbać, rozwijać je. Dlatego już w najbliższą środę widzimy się po raz trzeci!

„Nie chcesz mieć dzieci? Jeszcze ci się zmieni!”, czyli czego nie mówić dziewczynom, które nie chcą mieć dzieci
 

Dziewczyńskie spotkanie Glamour x Grl's Room: temat antykoncepcja

Zapraszamy Was na trzecie wydarzenie z naszego najbardziej dziewczyńskiego cyklu. Organizowane przez dziewczyny i dla dziewczyn.

Termin: 17.07.2019 (środa), godzina 19:00

Miejsce: siedziba wydawnictwa Burda Media Polska, ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa (budynek New City, piętro 10)

OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

Tym razem skupimy się na temacie antykoncepcji i cyklu menstruacyjnym. Porozmawiamy o tym, jak lepiej poznać swoje ciało i oswoić fizjologię. Ekspertki pomogą nam odpowiadając na najważniejsze pytania dotyczące cyklu kobiety, zmian hormonalnych z nim związanych, oraz ogólnie miesiączki – jak sobie z nią radzić, co należy wiedzieć. Będzie też o płodności, jak nią zarządzać, jak się zabezpieczać i jak wybrać dla siebie najlepszą metodę (nie kategoryzując od razu na lepszą czy gorszą). Rozprawimy się z popularnymi i krzywdzącymi mitami. By zrobić to jak najbardziej merytorycznie zaprosiłyśmy na nasze trzecie Dziewczyńskie Spotkanie Glamour x Grl's Room dwie fantastyczne ekspertki. Będą z nami: Basia Baran, edukatorka seksualna zaangażowana w projekt Anji Rubik #SEXEDPL, a także ginekolożka Milena Sęp.

REJESTRACJA: Poniżej znajdziecie formularz darmowej rejestracji, która jest obowiązkowa. Po wypełnieniu otrzymacie e-maila, w którym znajdziecie link potwierdzający udział.

Do zobaczenia!