Nieskazitelna cera to zjawisko, które na każdym kroku prześladuje nas na Instagramie. Trądzik, zaczerwienienia i inne niedoskonałości skóry twarzy wydają się tam w ogóle nie istnieć. Ideał piękna kreowany w mediach społecznościowych często ma jednak niewiele wspólnego z rzeczywistością. Mimo to rodzi ogromną presję, która w mniejszym lub większym stopniu ma na nas wpływ. Jak zatem uciec przed wizją, którą nakładają na nas influencerki, a która w rzeczywistości nie wydaje się łatwa do zrealizowania?

Istnieją dwie drogi. Z jednej strony możemy się od tego odciąć. Wydaje się to dość oczywiste i łatwe, ale w rzeczywistości wcale takie nie jest. Wtedy pozostaje obranie drugiej ścieżki. Jeżeli należysz do grupy osób, które dążą do ideału lansowanego w internecie, to na co dzień możesz wybierać alternatywę instagramowych filtrów. Jedną z nich może być odpowiednio dobrany podkład, który nie tylko ujednolici kolor skóry, ale również zamaskuje wszystkie niedoskonałości i rozświetli cerę. Dzięki niemu skóra twojej twarzy będzie wyglądać tak nieskazitelnie, jak gdyby był na nią nałożony filtr z Instagrama. Który podkład zamiast filtra na Instagramie sprawdzi się najlepiej? Mamy swój typ!

Podkład zamiast filtra na Instagramie – Jak wybrać dobry podkład?

Znalezienie idealnego podkładu wcale nie jest łatwym zadaniem. Dobranie odpowiedniego odcienia to nic w porównaniu z innymi kwestiami. W końcu dobry podkład, to taki który nie tylko potrafi wyrównać kolor i przykryć niedoskonałości na twarzy. Istotny jest także sposób, w który to robi. Efekt maski na twarzy odszedł wraz z trendami beauty z lat 2000. i pomimo fali ich powrotów, nic nie wskazuje, żeby akurat miał wrócić.

Tylko naturalny makijaż daje pewność, że będziemy wyglądać idealnie – zupełnie jak influencerki, których życie i idealną cerę podglądamy na Instagramie. W tej kwestii całe szczęście nie trzeba prowadzić urodowych eksperymentów, które są tak popularne na TikToku. Zamiast tego najlepiej sięgnąć po sprawdzone kosmetyki, których moc została dowiedziona nie tylko pozytywnymi opiniami użytkowniczek, ale nawet branżowymi nagrodami.

Podkład zamiast filtra na Instagramie – Eveline Liquid Control HD

Podkład, którego z powodzeniem możesz używać zamiast filtrów na Instagramie i cieszyć się efektami, które dają w rzeczywistości, a nie tylko online, jest Eveline Liquid Control HD. Jeżeli do tej pory uważałaś lub uważałeś, że stworzenie niemal niewidocznego makijażu, to trudna sztuka, którą można wykonać tylko mając ogromną wiedzę i umiejętności, to mamy dobre wieści. Wcale nie trzeba mieć szczególnych zdolności. Wystarczy mieć odpowiedni produkt. To dobry kosmetyk jest w tym przypadku kluczem do sukcesu. W kolejnym etapie ważny jest tylko sposób jego aplikacji. Równomierne i precyzyjne nałożenie na skórę twarzy sprawi, że cera będzie prezentować się zawsze nienagannie, promiennie i świeżo. Podkład dokładnie ukryje oznaki zmęczenia lub niewyspania, a także inne niedoskonałości, które chcemy żeby zniknęły pod jego powierzchnią.

Podkład Eveline Liquid Control HD Long-lasting 24 to kosmetyk, który ma niezwykle lekką formułę. Dzięki temu nie zatyka porów i nie obciąża skóry, co w dłuższej perspektywie pozwala zadbać o lepszą kondycję naszej cery, która pomimo warstwy kosmetyku może swobodnie oddychać. Namacalnych korzyści jest znacznie więcej. Za sprawą tego podkładu skóra twarzy staje się aksamitna w dotyku. Jeden kosmetyk, który stapia się z naszą cerą i daje efekt drugiej skóry, może dać nam to, co wcześniej tylko udawały filtry nakładane w aplikacji na smartfonie. Teraz piękna, delikatna i jednolita cera z efektem „baby face” jest w zasięgu ręki, pędzla lub gąbeczki do makijażu. Dodatkowo podkład utrzymuje się na skórze do 24 godzin.