Zapachy Jo Malone London to najwyższa półka, jeśli chodzi o perfumy. Nie każdego więc stać na tego typu luksus. Historia marki zaczęła się w 1994 roku w Londyne, kiedy jej założycielka, Joe Malone otworzyła sklep z przygotowanymi w domu produktami do pielęgnacji skóry, kosmetykami do kąpieli, perfumami oraz olejkami. Dwa lata później autorski brand sprzedała koncernowi kosmetycznemu Estée Lauder i przez 10 lat pozostawała na stanowisku dyrektor kreatywnej. W 2006 roku zawiesiła karierę, ale tylko na chwilę, by powrócić z zupełnie nową marką – Jo Loves. To także zapachy, cenowo zbliżone to Jo Malone London. Jednak jej najnowszy projekt z pewnością zadowoli z tych, którzy celują raczej w to, co oferują popularne sieciówki. Jo Malone połączyła siły z jedną z najpopularniejszych hiszpańskich sieciówek, czyli Zara.

Zobacz także: Jak przedłużyć trwałość perfum? 5 sprawdzonych sposobów!

Zara i Jo Malone połączyły siły! 

Kolekcję Zara Emotions by Jo Malone CBE składa się z ośmiu zapachów. Vetiver Pamplemousse (grejpfrut, mandarynka, wetiwer) to jak mówi Jo Malone „sztywna biała bawełniana koszula spryskana cytrusowym zapachem to dla mnie codzienny dodatek”. Z kolei Waterlily Tea Dress (Vert de Bergamont, mięta, piżmo) to „sącząca się w tle delikatna muzyka jazzowa, piknik na trawie i romantyczna sukienka vintage powiewająca na lekkim wietrze”. Pozostałe flakony to Ebony Wood (ziarnko pieprzu, goździk, drewno hebanowe), Amalfi Sunray (bergamotka, mandarynka, kwiat pomarańczy), Tuberose Noir (Ylang ylang, tuberoza, drewno sandałowe), Fleur D’Oranger (kwiat pomarańczy, neroli, Ylang ylang), Fleur De Patchouli (piwonia, paczouli, drewno gwajakowe) i Bohemian Bluebells (lawenda, drewno sandałowe, piżmo).

Zobacz także: Black Friday 2019 Zara: 10 rzeczy, które (mamy nadzieję) będą przecenione

„Niezwykle się cieszę, że mogę dołączyć do Zary w tej niesamowitej przygodzie pełnej kreatywności i współpracy. Nasza pierwsza kolekcja oparta jest na globalnym dziedzictwie obu marek: Zara i Jo Loves. W kolekcji używamy komponentów, które od wielu lat bliskie są mojemu sercu. W procesie tworzenia każdy zapach otrzymał własną osobowość i głos, aby opowiedzieć swoją historię w wyjątkowy sposób. Mam nadzieję, że nasza pierwsza kolekcja się spodoba - jest pełna wyobraźni i artyzmu” – mówi Jo Malone.

Zapachy Zara Emotions by Jo Malone CBE dostępne są od 15 listopada w sklepach stacjonarnych Zara oraz online. Ceny zaczynają się od 25,90 zł za 10 ml, 69,90 zł kosztuje flakon o pojemności 40 ml, zaś za 90 ml zapłacimy 99,90 zł. Skusicie się?

Zobacz także:

Zobacz także: Najpopularniejsze perfumy damskie w Polsce