Wyprzedaże zimowe 2021/2022. Kiedy wyprzedaż w Zarze? 

Jak to mówią, święta, święta i po świętach… Jeśli smuci was ten fakt, to ta wiadomość z pewnością poprawi wam humor. Już drugiego dnia Bożego Narodzenia, 26 grudnia, Zara rusza  z przecenami. Jak czytamy w komunikacie hiszpańskiej sieciówki, wyprzedaż ruszy w niedzielę, 26 grudnia, o godz. 20:00 w aplikacji. Na stronie zara.com przeceny zaczną się o godz. 21:00. Poniedziałek, 27 grudnia, w wyprzedaży będzie można skorzystać w sklepach stacjonarnych.   

Zara - wyprzedaż zimowa. Co warto kupić?

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że już teraz sieciówka udostępniła informacje odnośnie tego, które produkty kupimy taniej. To świetnie, bo dzięki temu można chwilę się zastanowić nad wyborami i opanować kompulsywne zakupy, jakie często zdarzają się nam pod presją czasu (gdy najlepsze kąski znikają w mgnieniu oka). Dlatego już teraz odpowiadamy, co warto kupić podczas tegorocznej zimowej wyprzedaży w Zarze.  Zainspirujcie się, bo w tych rzeczach nie tylko się zakochacie, ale jeszcze - będą służyć wam latami.

Stawiamy bowiem na klasykę (choć oczywiście z nutą szaleństwa). Wśród naszych wyborów są zarówno ciepłe, puchowe kurtki, jak i eleganckie płaszcze. Obłędne kreacje na sylwestra, i bardziej praktyczne sukienki na co dzień. Spodnie, w których chce się chodzić non stop. I wiele innych, zachwycających ubrań i dodatków. 

Robiąc zakupy teraz, zaoszczędzicie od kilkudziesięciu do kilkuset złotych na każdej rzeczy, bo przeceny sięgają nawet 55 procent!  Koniecznie przejrzyjcie więc naszą galerię! W opisie zdjęć znajdziecie stare i nowe ceny. Enjoy!