Hiszpańska sieciówka jest jedną z globalnych marek na rynku, które nie tylko wpisują się w panujące trendy, ale często je kreują. Zara wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując coraz to nowe rozwiązania. Niedawno poszerzyła swoją ofertę o kolekcję dla przyszłych mam, która zawiera modne ubrania ciążowe. Sieciówka poszła o krok dalej i wprowadziła linię szminek. Do tej pory w selekcji beauty mogliśmy znaleźć jedynie perfumy. Za kilka dni to się zmieni! Sprawdźcie poniżej, co wiemy o pierwszej makijażowej kolekcji sieciówki Zara.

Zara wprowadza do oferty pierwszą kolekcję szminek

Pierwsza kolekcja beauty hiszpańskiej sieciówki została zaprojektowana w Los Angeles, a powstała we Francji.

W celu dostarczenia najwyżej jakości, innowacyjnych, zabawnych i przystępnych produktów chcieliśmy pójść o krok dalej i zdobyć wiedzę oraz doświadczenie od najwyższej klasy specjalistów w branży, stawiając na długotrwałe, spektakularne, gotowe do użycia pomadki.

Odcienie wyselekcjonowała makijażystka Pat McGrath, która malowała m.in. Hailey Baldwin. W linii znalazło się 20 kolorów: 12 matowych szminek o mocnym pigmencie w cenie 39,90 zł i 8 płynnych pomadek za 49,90 zł. Do kupienia będzie również zestaw Lip Kit za 89,90 zł, który zawiera szminkę, pomadkę w płynie oraz konturówkę do kompletu, zamknięty w stylowej kosmetyczce. Szminki hiszpańskiej sieciówki wykorzystano w makijażu do zimowego lookbooka. Jeżeli więc podoba Wam się, jak są pomalowane modelki, macie szansę odtworzyć ich look. Do sprzedaży trafią już 5 grudnia, czyli jutro i będą dostępne wyłącznie na stronie zara.com. Zajrzyjcie do naszej galerii, aby zobaczyć, jak wyglądają pierwsze kosmetyki do Zary. Mamy nadzieję, że to dopiero początek i już niedługo marka wprowadzi inne produkty do oferty beauty.

Stradivarius wprowadza zapachy do swojej oferty! Skusicie się? >>>