Letnie wyprzedaże 2019 wystartowały już w wielu sklepach. Ubrania i dodatki z obowiązującej kolekcji z rabatem kupicie m.in. w H&M czy Massimo Dutti. Ale i tak wszyscy czekają, aż przeceny ruszą przede wszystkim w Zarze. A warto zaznaczyć, że od razu jest ro rabat sięgający 50%, bez żadnych podchodów w stylu -25% na zachętę. I co więcej, wyprzedaż tyczy się sporej części aktualnego asortymentu, więc znaczna część sklepów Zara to wieszaki z przecenionymi rzeczami. Czyli istny raj na Ziemi dla miłośniczek hiszpańskiego brandu!

Zobacz także: Wyprzedaże lato 2019: kiedy startują? Zara, Mango, Reserved, Bershka, H&M - gdzie jeszcze warto polować na sezonowe rabaty?

Zara wyprzedaż 2019: kiedy startuje?

Kiedy pojawia się temat wyprzedaży w Zarze, wszyscy zadają sobie przede wszystkim jedno pytanie: kiedy startuje? I nigdy nie ma pod tym względem pewnej daty, gdyż sieciówka nie chwali się momentem rozpoczęcia sezonowych przecen. Możliwą datę rozpoczęcia rabatów można jedynie wywnioskować, biorąc pod uwagę rok poprzedni. I tak w 2018 roku letnią wyprzedaż Zara rozpoczęła 20 czerwca o 22:00 online, a dzień później we wszystkich salonach stacjonarnych. Czy te daty są prawdopodobne także w tym roku? Owszem, dlatego trzymajcie rękę na plusie, gdyż mamy już połowę czerwca.

Zobacz także: Garderoba idealna: 9 szybkich tipów, dzięki którym nie wydasz fortuny na ubrania

Wyprzedaże lato 2019: Zara - co warto kupić?

Drugie pytanie, jakie zawsze stawiamy sobie przy okazji sezonowych wyprzedaży, to co warto kupić. I tutaj ścieżki do uzyskania właściwiej odpowiedzi są dwie: czy zależy nam na klasykach, które posłużą nam na wiele sezonów, czy raczej wolimy skupić się na fasonach aktualnie będących hot. Bo na wyprzedaży w Zarze zwolenniczki zarówno jednej, jak i drugiej opcji mają w czym wybierać. Postanowiliśmy nieco wspomóc Was w wyborze i wybraliśmy 10 rzeczy, na które naszym zdaniem warto zapolować w ramach letniej wyprzedaży, o ile oczywiście będą przecenione - a mamy nadzieję, że tak! Oto one >>>