Po świątecznym szaleństwie przychodzi czas na szaleństwo zakupów. Wyprzedaże zima 2019 startują w sklepach zazwyczaj po Bożym Narodzeniu, chociaż w niektórych sieciówkach już trwają obniżki. Rabaty na wybraną część asortymentu już dzisiaj znajdziecie m.in. w H&M (do -50%), w Mango (-50%), Vagabond (do -40%), Massimo Dutti (do -50%) i Reserved (do -50%). Pełną listę sklepów, w których czekają na Was promocje, znajdziecie tutaj >>>. Aktualizujemy ją dla Was na bieżąco! Wiemy, że sporo osób czeka na obniżki hiszpańskiej marki Zara. Znamy dokładną datę wyprzedaży zima 2019 w salonach stacjonarnych i online. Sprawdźcie poniżej, kiedy zrobicie zakupy z rabatami.

Zara wyprzedaż zima 2019: data. Promocje w sklepie online i sklepach stacjonarnych

Wyprzedaż zima 2019 startuje w sklepach stacjonarnych Zara 27 grudnia 2019 roku. A więc już jeden dzień po świętach będziecie mogli udać się do galerii handlowych i polować na przeceniony asortyment. Promocja obejmuje wszystkie działy hiszpańskiej sieciówki: kobieta, mężczyzna, TRF i dziecko. Zara obniża ceny ubrań, butów, torebek, biżuterii i pozostałych akcesoriów, dlatego jeśli macie coś na oku, warto poczekać te kilka dni i zrobić zakupy podczas nadchodzącej wyprzedaży, ponieważ rabaty na pewno będą bardzo atrakcyjne.

Wyprzedaż 2019 Mango: 12 rzeczy, które warto kupić na promocji >>>

Natomiast jeżeli nie jesteście fanami stacjonarnych zakupów, kolejek do przymierzalni i kas oraz buszowania wśród wieszaków, wyprzedaż zima 2019 w Zarze pojawi się również w sklepie online na stronie zara.com. Zakupy w domowym zaciszu będziecie mogli zrobić już 26 grudnia 2019, czyli w drugi dzień Bożego Narodzenia. Wyprzedaż Zara 2019 na stronie startuje o godzinie 22:00. A użytkownicy aplikacji otrzymają pierwszeństwo, ponieważ dla wszystkich, którzy z niej korzystają, promocja ruszy 26 grudnia 2019 o godzinie 20:00. Uwaga! te same zasady wyprzedaży dotyczą również sklepów Bershka.

W pierwszej turze obniżki w Zarze zazwyczaj sięgają od -20% do -50%. Natomiast na rabaty do -70% będziemy musieli poczekać kilka tygodni, kiedy rozpocznie się druga tura wyprzedaży w salonach hiszpańskiej sieciówki i na oficjalnej stronie. Co ciekawe, podobnie jak w zeszłym roku, sklepy stacjonarne w wybranych galeriach handlowych wydłużą godziny otwarcia z okazji wyprzedaży. Dotyczy to m.in. salonu przy ul. Marszałkowskiej, galerii Atrium Targówek i galerii Promenada w Warszawie, krakowskiej Galerii Kazimierz czy Galerii Bałtyckiej. Pełną listę sklepów Zara ze specjalnymi godzinami otwarcia znajdziecie w galerii powyżej