Zayn Malik oficjalnie wraca do show-biznesu. Muzyk, a prywatnie ex-partner Gigi Hadid i ojciec ich córki Khai, pojawił się w podcaście „Call Her Daddy” prowadzonym przez Alex Cooper, w którym opowiedział o tym, co aktualnie dzieje się w jego życiu i jakie ma plany przyszłość. W rozmowie z prowadzącą ujawnił m.in., jak zmieniło go bycie ojcem.

Zayn Malik otwiera się na temat ojcostwa

Zayn Malik przez ostatnie lata trzymał się z dala od blasku fleszy. Ex-członek One Direction nie udzielał wywiadów, a także niechętnie komentował plotki na temat swojego życia prywatnego. Wystąpienie w podcaście „Call Her Daddy” można więc traktować jako come back. Artysta w rozmowie z prowadzącą podkreślił, że jego życie obecnie skupia się na byciu dobrym ojcem dla 2-letniej Khai, której matką jest jego była dziewczyna, Gigi Hadid.

Odkąd mam córkę, przede wszystkim staram się być dla niej dobrym przykładem [....] Właśnie dlatego w ogóle udzielam tego wywiadu, wiesz? Kiedyś bardzo się stresowałem taką rozmową. Chcę, żeby [Khai] mogła na mnie spojrzeć i powiedzieć: „Hej, to mój tata” - przyznał Zayn Malik.

Muzyk określił bycie ojcem „życiową rolą i misją”. Ciągle słyszę, że opowiadam żarty o ojcach. Wkręcam się w to. Ludzie patrzą na mnie, jakbym był dziwakiem, a ja im mówię: „Tak, jestem tatą, mogę teraz opowiadać te dowcipy” - dodał.

Zayn podkreślił również, że córka sprawiła, że jego życie na nowo nabrało sensu i kolorów:

Jest taki moment w dorosłym życiu, kiedy wszystko jest niejasne, szare i nudne, a ona przywróciła mi kolory - powiedział.

Reakcje internautów na wywiad Zayna są skrajnie różne. Część osób uznaje wypowiedź muzyka za uroczą i rozczulającą, inni zaś twierdzą, że muzyk chce poprawić swój wizerunek po tym, jak został oskarżony przez Yolandę Hadid o przemoc fizyczną, której miał się wobec niej dopuścić.

Konflikt Zayna Malika i Yolandy Hadid

Pod koniec 2021 roku media obiegła sensacyjna wiadomość o ostrym konflikcie pomiędzy Zaynem Malikiem a Yolandą Hadid. W domu Zayna Malika i Gigi Hadid miało nawet dość do rękoczynów. Podczas jednej z kłótni były muzyk miał podnieść rękę na swoją (niedoszłą) teściową. Sprawa okazała się być na tyle poważna, że prawie skończyła się w sądzie. Niedługo później okazało się, że Zayn i Gigi nie są już razem.

Zobacz także:

Zayn Malik do konfliktu z teściową odniósł się na Twitterze. Jak zapewne wiecie, jestem osobą dbającą o prywatność i chcę, żeby właśnie w takiej atmosferze dorastała moja córka. Chcę, aby chowała się w środowisku, w którym prywatne sprawy nie są omawiane na forum publicznym. Pragnę ją przed tym uchronić, dlatego nie chcę brać udziału w dyskusji nad rewelacjami, które przedstawia członek rodziny mojej partnerki, który zjawił się w naszym domu kilka tygodni temu. To była i nadal powinna być prywatna sprawa, ale mimo moich starań i dążeń do przywrócenia równowagi w naszym otoczeniu przedostała się ona do mediów. Mam nadzieję, że wszyscy przez to przejdziemy mimo ostrych słów, które padły. Wciąż planuję chronić naszej prywatności i dać córce poczucie bezpieczeństwa, na które zasługuje - napisał wówczas, a następnie na łamach TMZ zaprzeczył doniesieniom o rękoczynach:

Zaprzeczam, jakobym uderzył Yolandę Hadid i dla dobra mojej córki nie ujawnię dalszych szczegółów sprawy. Mam nadzieję, że przemyśli swoje fałszywe oskarżenia i skłoni się ku rozwiązywaniu spraw rodzinnych z dala od mediów.

Był to ostatni komentarz Zayna w tej sprawie. Gigi Hadid nigdy nie odniosła się do jego słów. Wobec tego możemy spodziewać się, że najnowszego wywiadu również publicznie nie skomentuje.