Zayn Malik jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów młodego pokolenia. Były członek popularnego boysbandu One Direction, kontynuuje karierę solową. Niedawno wydał singiel Let Me oraz Sour Diesel, zapowiadające nową płytę artysty, która ukaże się jeszcze w tym roku, 2 lata po wydaniu jego debiutanckiego albumu Mind of Mine. Jego Instagram śledzi prawie 30 milionów fanów, którzy z niecierpliwością czekają na nowy materiał.

O Zaynie ostatnio mówiło się głównie w kontekście głośnego rozstania z modelką Gigi Hadid, a także równie spektakularnego powrotu. Tym razem chcemy Wam pokazać kampanię, w której wokalista wziął udział. Nie jest to pierwsza współpraca na jego koncie. Pamiętacie sesję wizerunkową dla Versus Versace, którą sfotografowała jego dziewczyna? Tym razem Zayn wystąpił w roli ambasadora i modela kultowej marki Converse.

Zayn dołączył do globalnej kampanii Rated One Star. Buty pochodzą z kolekcji Carnival Pack, nawiązującej do lat 90. Modele wykonano z wysokiej jakości zamszu, a kolorystyka linii to w większości intensywne odcienie. Zobaczcie poniżej wszystkie zdjęcia Zayna Malika dla Converse!

Gigi Hadid i Zayn Malik w takim samym T-shircie! Mają wspólną garderobę? >>>