Moda na kryminały trwa w najlepsze. Historie ze zbrodnią w tle od dłuższego czasu robią prawdziwą furorę zarówno w świecie seriali, jak i podcastów. „Zbrodnie po sąsiedzku” (oryg. „Only Murders in the Building”) to nie lada gratka dla miłośników obydwu tych gatunków. Produkcja amerykańskiego serwisu Hulu, którą w Polsce można oglądać legalnie na platformie Disney+, trafiła na ekrany w 2021 roku i z marszu zyskała ogromną rzeszę fanów. Widzów przyciągnęły nie tylko niezwykle intrygujące zwroty akcji i dowcipne dialogi, ale także iście gwiazdorska obsada. W głównych rolach wystąpili Steve Martin (jest także współtwórcą serialu), Martin Short oraz jedna z najpopularniejszych artystek pokolenia Disney Channel, Selena Gomez.

„Zbrodnie po sąsiedzku” powracają z 3. sezonem i nową, wielką gwiazdą

Jak można się było spodziewać, doceniony przez krytyków serial doczekał się kontynuacji. W lipcu ubiegłego roku ogłoszono, że powstanie następny, trzeci już sezon produkcji. Szczegóły dotyczące fabuły na razie trzymane są w ścisłej tajemnicy. Twórcy postanowili jednak nieco umilić wiernym fanom okres czas oczekiwania na nowe odcinki i zarazem mocno podgrzać atmosferę.

18 stycznia na oficjalnym profilu Seleny Gomez na Instagramie, który obserwuje już przeszło 371 milionów użytkowników serwisu, pojawiły się pierwsze materiały z planu. Aktorka i piosenkarka tym samym oficjalnie poinformowała, że zdjęcia do nowego sezonu właśnie ruszyły. 

Chyba się rozpłaczę. Sezon 3 nadchodzi! – napisała Selena.

To jednak nie koniec ekscytujących wieści. Wykonawczyni przeboju „Loose You To Love Me” podzieliła się w mediach społecznościowych nagraniem i zdjęciem z pozostałą częścią obsady. W ten sposób potwierdziła, że w „Zbrodniach po sąsiedzku 3” wystąpi wielka gwiazda światowego kina, trzykrotna laureatka Oscara – the one and only Meryl Streep.

„Zbrodnie po sąsiedzku” – kiedy premiera 3. sezonu?

Data premiery kolejnej serii „Zbrodni po sąsiedzku” na razie nie jest znana. Jeśli jednak dotychczasowe tempo prac zostanie utrzymane, to trzeci sezon powinien trafić na platformy streamingowe już latem 2023 roku.

Czekacie?