Zendaya i Tom Holland - dlaczego trzymają swój związek w tajemnicy?

Zendaya i Tom Holland chronią swój związek przed mediami. Nie mówią zbyt wiele o swojej relacji, dlatego wiele historii na ich temat to dosłownie wymyślone rewelacje, m.in. z Twittera.

Niedawno aktorka zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nie ujawnia i nie zamierza ujawniać szczegółów swojej relacji z Tomem Hollandem. Zendaya podkreśliła, że chodzi o poczucie bezpieczeństwa, którego, z uwagi na popularność, jej brakuje:

Akceptuję to, że pewne elementy mojego życia są publiczne. Nie mogę być po prostu osobą, żyć swoim życiem i kochać osoby, którą kocham, ale mam też kontrolę nad tym, czym się podzielę. W tym wszystkim chodzi o ochronę, by pewne rzeczy były twoje bez poczucia lęku istnienia. Nie możesz się ukryć i to nie jest zabawne - wyznała na łamach „Elle US”.

Nic więc dziwnego, że aktorka nie skomentowała również plotek, na temat zaręczyn, do których miało dojść jakiś czas temu. Dopiero teraz dosadnie się do nich odniosła.

Zendaya skomentowała plotki o zaręczynach z Tomem Hollandem

Zaczęło się od pierścionka z perłą, który został zauważony przez jedną z fanek aktorki. Tweet ze screenem zdjęcia Zendayi z pierścionkiem na palcu sprawił, że plotki o zaręczynach z grudnia 2022 roku rozgorzały na nowo.

Co na to sama zainteresowana? Zendaya wreszcie rozprawiła się plotkami o zaręczynach z Tomem Hollandem. 

Opublikowałam to [zdjęcie] ze względu na mój kapelusz, a nie pierścionek na prawym palcu! Poważnie, myślisz, że w ten sposób przekazałabym tę wiadomość? - powiedziała, śmiejąc się. 

Zawiedzeni? (Jeśli para oficjalnie się zaręczy, na pewno wam o tym napiszemy). 

Zobacz także: