Zendaya i Tom Holland tworzą jedną z najbardziej cool, a zarazem najbardziej tajemniczych par w show-biznesie. Na portalach plotkarskich regularnie publikowane są nowe treści dotyczące uczucia, które ich połączyło, jak również kadry od fotoreporterów. Natomiast główni zainteresowani całą sprawą wolą nie komentować medialnych doniesień. Niechętnie opowiadają o tej relacji podczas wywiadów i rzadko, bardzo rzadko dzielą się wspólnymi fotografiami ze swoimi fankami czy fanami. Ostatnio jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie zrobiła wyjątek i wrzuciła do sieci nowe zdjęcia swojego ukochanego. Miała ku temu wyjątkową okazję.

Zendaya świętuje urodziny Toma Hollanda

A były nią... urodziny znanego na całym świecie aktora. Dokładnie 1 czerwca 2023 roku Tom Holland skończył 27 lat (przypomnijmy, że gwiazdy są w tym samym wieku – gwiazdor urodził się dokładnie trzy miesiące przed swoją partnerką). Zendaya nie zdecydowała się na publiczne złożenie życzeń czy wyznanie miłosne, co absolutnie rozumiemy. Natomiast poświęciła Tomowi Hollandowi swoją relację na Instagram Stories.

Zendaya opublikowała nowe zdjęcia Toma Hollanda 

Zendaya opublikowała dwa zdjęcia Toma Hollanda z wakacji. Na jednym z nich aktor pływa w morzu bądź oceanie. A na drugim pozuje na tle wody. Niby zwykłe, ale jakże urocze kadry gwiazda takich produkcji jak „Malcom & Marie”, „Euforia” czy „Diuna” uzupełniła o emotikony z sercami w rolach głównych. Oba zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii – na dole strony. 

Co więcej, Zendaya udostępniła post promujący nową produkcję, w której Tom Holland gra rolę główną. Mowa o thrillerze psychologicznym „The Crowded Room”. Premierę miniserialu zaplanowano na 9 czerwca. To zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego miesiąca.