Pod koniec marca Zendaya zaprezentowała się światu w nowej odsłonie. Aktorka mocno rozjaśniła włosy – postawiła na popularny od kilku sezonów uniwersalny odcień honey blonde, który pasuje do wielu typów urody. Nie nosiła go jednak zbyt długo. Gwiazda właśnie zaprezentowała się w nowej fryzurze. Jest jeszcze jaśniej!

Zendaya w blond włosach promuje „Challengers”

Zendaya w blond włosach? Tak, my też jesteśmy zaskoczone tą diametralną zmianą koloru włosów. 27-letnia gwiazda jeszcze niedawno jako brunetka promowała drugą część „Diuny”, ale po dawnym looku nie ma już śladu. Już pod koniec marca na australijskiej premierze „Challengers” pojawiła się z rozjaśnionymi włosami, ale dopiero w Paryżu zaprezentowała się odsłonie, jakiej jeszcze nie widzieliśmy.

Gwiazda, choć (jak wiemy) nosi ultramodnego boba, tym razem postawiła na sięgające połowy pleców spektakularne blond loki. Wywołała niemałe poruszenie – Twitter i TikTok rozgrzały się do czerwoności. Internauci i internautki natychmiast zaczęli komentować i nagrywać swoje reakcje na metamorfozę uwielbianej aktorki. Według nas gwiazda wygląda przepięknie, ale zdania są podzielone. Komentarze: „Przepięknie”, „Promienieje”, „Wygląda jak księżniczka” przeplatają się z takimi, które nie aprobują zmiany: „Jestem na nie”, „Glow down”, czy „Oby to była peruka”. 

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć Zendayi w nowej fryzurze, zdjęcia znajdziecie poniżej:

Marc Piasecki/WireImage

Kristy Sparow/Getty Images

„Challengers” z Zendayą w roli głównej – o czym jest?

W filmie „Challengers” Zendaya zagra Tashi Duncan – utytułowaną tenisistkę, która trenuje swojego męża i zgłasza go do turnieju „Challenger”, w którym – jak się okazuje – ma zmierzyć z wypalonym zawodnikiem Patrickiem, byłym partnerem Tash. Niespodziewanie relacja między „osobami dramatu” przeradza się w miłosny trójkąt...

Zobacz także:

Za reżyserię produkcji odpowiada Luca Guadagnino, twórca m.in. filmu „Tamte dni, tamte noce”, dzięki któremu światową sławę zyskał Timothée Chalamet. Zobaczcie zwiastun: