Zendaya w najnowszym wywiadzie udzielonym amerykańskiej edycji „Elle” podzieliła się mocnym wyznaniem na temat tego, jak czuje się z tym, że jej życie osobiste, a zwłaszcza związek z Tomem Hollandem, stały się przedmiotem medialnej dyskusji. Aktorka nie przebierała w słowach, a jej wypowiedź lotem błyskawicy obiegła portale internetowe. 

Zendaya ujawniła, dlaczego utrzymuje swój związek Tomem Hollandem w tajemnicy

Zendaya po raz pierwszy publicznie zdecydowała się na tego rodzaju wyznanie. Aktorka postawiła sprawę jasno wyjaśniając, dlaczego nie ujawnia i nie zamierza ujawniać szczegółów swojej relacji z Tomem Hollandem. Aktorka podkreśliła, że chodzi o poczucie bezpieczeństwa, którego, z uwagi na popularność, jej brakuje:

Akceptuję to, że pewne elementy mojego życia są publiczne. Nie mogę być po prostu osobą, żyć swoim życiem i kochać osoby, którą kocham, ale mam też kontrolę nad tym, czym się podzielę. W tym wszystkim chodzi o ochronę, by pewne rzeczy były twoje bez poczucia lęku istnienia. Nie możesz się ukryć i to nie jest zabawne - wyznała Zendaya na łamach „Elle US”.

Aktorka opowiedziała także o swoim zaburzonym poczuciu bezpieczeństwa, którego doświadczyła m.in. podczas kręcenia „Euforii” i wyjazdu do Wenecji, gdzie niemalże cały czas była otoczona paparazzi:

Wcześniej mogłam bezkarnie chodzić po różnych miejscach [...] w Bostonie (gdzie m.in. powstają zdjęcia do „Euforii” - red.) wracałam od razu do domu, bo to było naprawdę zbyt stymulujące.

Zendaya i Tom Holland - historia miłości

Para, jak widać nie bez powodu, nieczęsto dzieli się informacjami na temat wspólnego życia. Z kilku wypowiedzi Toma Hollanda można wywnioskować, że para zna się od 2016 roku, a spotyka ze sobą od 2019. Aktor tylko raz w podcaście „Smartless” ujawnił, że jest szczęśliwy z Zendayą (chociaż nawet nie wymienił jej imienia):

Mam ogromne szczęście, że ktoś taki jak ona jest w moim życiu. To ciekawe – bycie w związku z osobą, która płynie na tej samej łodzi co ja. Mamy podobne doświadczenia i możemy się nimi ze sobą dzielić – to dla mnie relacja na wagę złota - powiedział.

Zendaya i Tom Holland tylko kilkukrotnie pojawili się razem na czerwonym dywanie i znów nie bez powodu. Pozowali razem na premierze filmu „Spider-Mana. Bez drogi do domu”, w którym oboje zagrali.

Więcej o relacji pary przeczytacie w tym artykule:

Zobacz także: