Zendaya to mistrzyni metamorfoz - tych absolutnie odjechanych i tych subtelnych. Tym razem zdecydowała się na powrót do long boba inspirowanego latami 90., którego już kiedyś nosiła. Strzał w 10? Totalnie tak!

Metamorfozy Zendayi

Zendaya chętnie eksperymentuje ze swoimi włosami. Czasami modyfikuje kolor, innym razem zmienia stylizację, a jeszcze kolejnym pokazuje nam kolejne „fresh cut”.

Kiedy w 2022 obcięła swoje spektakularne loki, byłyśmy i byliśmy w szoku. Wiele osób uznawało je za jej znak rozpoznawczy, ale (jak widać) aktorka nie miała ochoty dłużej ich nosić. O zmianie fryzury poinformowała wówczas z zabawny, charakterystyczny dla siebie sposób. Na InstaStories gwiazdy „Euforii” pojawił się mem z podpisem: When b*tches get a lil bob, do którego dopisała: Me… I am b*tches. I tak właśnie dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, że Zendaya mocno skróciła włosy.

Po jakimś czasie aktorka wróciła do loków. Ostatni raz w tym wydaniu zobaczyliśmy ją pod koniec czerwca na pokazie Louis Vuitton odbywającym się w ramach Paris Fashion Week. 

Antoine Flament/Getty Images

Zendaya zmieniła fryzurę

Mamy sierpień, a po lokach z Paris Fashion Week nie ma już śladu! Zendaya ponownie zmieniła fryzurę - wróciła do long boba, o czym poinformowała na swoim Instagramie. 

Potrzebowałam małego odświeżenia (org. Needed a little refresh) - napisała na selfie zamieszczonym na InstaStories.

Artystka oznaczyła na zdjęciu osobę odpowiedzialną za jej nowy look, stylistkę fryzur Sarah Shears. Sarah zafundowała Zendayi look na Rachel Green z „Przyjaciół”, czyli klasycznego long boba z extra volume. 

Zobacz także:

W nowej fryzurze, krótkim białym topie i jeansach z niskim stanem Zendaya wygląda jak gwiazda lat 90.! Mega. Zobaczcie sami/same:

instagram.com/zendaya