Mamy niestety złą wiadomość dla fanek i fanów muzycznych imprez, a zwłaszcza Orange Warsaw Festival. Choć niektóre duże festiwale muzyczne póki co są planowane i poznajemy kolejne szczegóły co do line-upu i innych atrakcji, to dowiadujemy się też o odwołaniu lub przeniesieniu koncertów.

Orange Warsaw Festival 2021 nie obędzie się

Organizatorki i organizatorzy Orange Warsaw Festival poinformowali właśnie, że mimo starań tegoroczna edycja festiwalu nie odbędzie się. Są jednak dobrej myśli, jeśli chodzi o przyszłość warszawskiej imprezy, jak i festiwali muzycznych w ogóle. „11 miesięcy temu przekazywaliśmy Wam informację o przełożeniu Orange Warsaw Festival, cały muzyczny świat wierzył, że rok wystarczy, aby poukładać ten pandemiczny chaos. I rzeczywiście - przy coraz większej liczbie zaszczepionych osób już teraz widzimy przyszłość festiwali w jasnych barwach. Niestety, dziś wiemy, że nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, przygotowanie festiwalu w planowanym terminie nie jest możliwe. Oznacza to, że pomimo ogromnej i nieustannej pracy, 2021 będzie rokiem bez OWF” - czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Orange Warsaw Festival 2022 - znamy dokładną datę

Na szczęście od razu poznaliśmy nowe daty Orange Warsaw Festival. Odbędzie się on 3 i 4 czerwca 2022. Organizatorzy i organizatorki zapewniają, że zakupione dotychczas bilety zachowają ważność i będzie można na ich podstawie uczestniczyć w festiwalu w nowym terminie.

Orange Warsaw Festival 2022 - kto wystąpi

Według zapowiedzi przyszłoroczna edycja muzycznej imprezy ma być doskonale przygotowana. Są też pierwsze nazwiska, które pojawią się w line-upie na 2022 roku. Jednym z headlinerów ma być Tyler, The Creator, który potwierdził już swój udział w Orange Warsaw Festival 2022 oraz BROCKHAMPTON. „ A do tego pojawi się wielu nowych artystów, których będziemy ogłaszać w nadchodzących miesiącach”. Czekamy!