Choć ZłoteGloby to impreza branży filmowej, naszą uwagę równie mocno przykuwają stylizacje gwiazd. W tym roku gwiazdy nie zawiodły. Na czerwonym dywanie oglądaliśmy suknie takich marek jak Chanel (Felicity Jones)Dolce & Gabbana (KerryWashington), Prada (ciążowa stylizacja NataliePortman), Valentino (EmmaStone), ElieSaab (JessicaBiel), a nawet mistrzyni mody ślubnej - VeraWang. W jej stylizacji z jesiennej kolekcji ślubnej wystąpiła na czerwonym dywanie SarahJessicaParker

Do najlepszych stylizacji wieczoru należy zaliczyć z pewnością zjawiskową suknię zdobywczyni nagrody, Emmy Stone. Aktorka wystąpiła w kreacji Valentino wyszywanej błyszczącymi gwiazdkami, choć wcześniej pozostawała wierna marce Lanvin. Urzekła nas także koronkowa sukienka Michelle Williams, która wybrała na tę okazję projekt domu mody, którego jest twarzą - Louis Vuitton. Kreacja została dopasowana dla niej na zamówienie. Pochodzi z jesienno-zimowej kolekcji marki, ale na wybiegu pojawiła się w formie kombinezonu. Aktorka połączyła białą koronkę z dekoltem w kształcie łódki z czarnym, aksamitnym chokerem. 

Złote Globy 2017 to impreza, która należała do twórców filmu "La La Land" - na siedem nominacji zdobył siedem statuetek. Musical zgarnął dla siebie statuetki w kategoriach Najlepsza komediau lub musical, Najlepszy scenariusz (Damiene Chazelle), Najlepszy reżyser (Damiene Chazelle), Najlepszy aktor w komedii lub musicalu (Ryan Gosling), Najlepsza aktorka w komedii lub musicalu (Emma Stone), Najlepsza ścieżka dźwiękowa (Justin Hurwitz) oraz Najlepsza piosenka w filmie (JustinHurwitz, BenjPasek, JustinPaul "City of Stars").

RyanGosling ponownie wzruszył publiczność swoją przemową. Odbierając nagrodę na festiwalu filmowym w Palm Springs dziękował za inspiracje DebbieReynolds, ale tym razem postawił na rodzinę. Wspomniał o swojej żonie, EvieMendes, która w trakcie kiedy on grał w filmie, zajmowała się wychowywaniem ich dziecka, była w ciąży z kolejnym i walczyła o życie swojego chorego na raka brata. EmmaStone wspomniała natomiast o tym, jak ważna jest konsekwencja i dedykowała swoją nagrodę wszystkim, którzy odbili się już wiele razy od ściany, ale doczekają się swojej szansy.

MerylStreep, która odebrała nagrodę za całokształt twórczości, wspomniała na scenie swoją zmarłą przyjaciółkę, CarrieFisher, ale odniosła się też do tematów politycznych. Bez wymieniania nazwisk krytycznie odniosła się do polityki nowego prezydenta USA, Donalda Trumpa. CarrieFisher pojawiła się na ZłotychGlobach nie tylko w przemowach aktorów. Hołd filmowej księżniczce Lei oddała także Sarah Jessica Parker, która na czerwonym dywanie wystąpiła w sukni ślubnej od VeryWang. Suknia i fryzura gwiazdy nawiązywały do postaci granej przez Carrie Fisher w "Gwiezdnych wojnach". 

Zobaczcie wszystkie stylizacje gwiazd w naszej galerii.