Złote Globy 2020 rozdane! Relacjonując jedno z najważniejszych wydarzeń w branży filmowej, nie moglibyśmy zapomnieć o najpiękniejszych parach na czerwonym dywanie. Obok laureatów prestiżowych nagród i najpiękniejszych kreacji, to właśnie gwiazdy, które przybyły na galę w towarzystwie swoich partnerek czy partnerów, wzbudzają największe emocje. Za jedną z najpiękniejszych par wieczoru uznano Priyankę Choprę i Nicka Jonasa. Widać, że miłość kwitnie!

Złote Globy 2020: Lucy Boynton i Rami Malek, Jennifer Lopez i Alex Rodriguez oraz inne pary na gali

Kolejna para, od której ciężko oderwać wzrok, to Lucy Boynton i Rami Malek. Młodzi aktorzy wydawali się absolutnie szczęśliwi i zakochani. Do tego wyglądali ultra stylowo. Lucy Boynton miała na sobie wiktoriańską suknię z metką Louis Vuitton, natomiast Rami Malek założył garnitur Saint Laurent – marki, której dzień wcześniej został ambasadorem. Zupełnie nie dziwi nas fakt, że gwiazdy filmu Bohemian Rhapsody uchodzą za jedną z najbardziej lubianych par w show-biznesie.

Złote Globy 2020: najpiękniejsze stylizacje gwiazd. Scarlett Johansson, Billy Porter, Jennifer Aniston i inni artyści na czerwonym dywanie >>>

Na 77. gali rozdania nagród Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej pojawili się również Scarlett Johansson i jej narzeczony - Colin Jost. Zakochani nie szczędzili sobie czułości na czerwonym dywanie. Podobnie jak Rose Leslie i Kit Harrington - gwiazdy serialu Gra o Tron. Joaquin Phoenix zdobył statuetkę w kategorii najlepszy aktor w filmie dramatycznym. Zasłużenie! 45-latek okazał się świetny w roli Jokera. Naszym zdaniem powinien odebrać również nagrodę za sposób, w jaki patrzy na swoją ukochaną, Rooney Marę. Tworzą idealnie zgrany duet, prawda?

Zdjęcia najpiękniejszych par na gali Złotych Globów 2020 znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

Złote Globy 2020: wyniki – pełna lista zwycięzców. Sprawdźcie, kto zdobył statuetkę! >>>