Złote Globy powróciły w wielkim stylu

Złote Globy 2023 za nami. W nocy z wtorku na środę w Los Angeles odbyła się szumnie zapowiadana od wielu miesięcy 80. ceremonia wręczenia nagród Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej. Wszystko wskazuje na to, że organizatorom w sporej mierze udało się w końcu zażegnać ogromny kryzys. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku większość liczących się twórców zbojkotowała skompromitowany przez afery plebiscyt, a gala nie była nawet transmitowana w telewizji. W tym roku gwiazdy dopisały i chętnie pozowały obecnym na wydarzeniu fotoreporterom do zdjęć na czerwonym dywanie. Jeśli zaś chodzi o same nagrody, to trzeba przyznać, że podczas odczytywania tegorocznych wyników obyło się bez większych zaskoczeń. Statuetki trafiły bowiem m.in. w ręce twórców takich „pewniaków” jak drugi sezon serialu „Biały Lotos” produkcji HBO czy docenionego przez krytyków i widzów dramatu „Fabelmanowie” w reżyserii Stevena Spielberga.

Złote Globy 2023 – najlepiej ubrani mężczyźni

Złote Globy, jak każda ważna gala w Hollywood, to oczywiście nie tylko emocje związane z prestiżowymi wyróżnieniami, ale także wielkie święto mody. Ku naszej uciesze, na czerwonym dywanie w tym roku tłumnie stawili się nasi hollywoodzcy crushe. Austin Butler, zdobywca Złotego Globu za fenomenalną kreację w filmie „Elvis”, zrobił furorę w klasycznym czarnym smokingu. Elegancka mucha dopełniła także stylizację Matta Bomera. Na czerń, ale w znacznie mniej tradycyjnym wydaniu, postawił również Percy Hynes White, czyli Xavier z hitowego serialu Netfliksa „Wednesday”.

Stylowi panowie nie bali się też kolorów. Andrew Garfield wybrał garnitur w kolorze pomarańczowym, do którego dobrał czarną koszulę. Naszą uwagę przykuła też chociażby oryginalna i szalenie stylowa kreacja Tylera Jamesa Williamsa. Laureat Złotego Globu za drugoplanową rolę w serialu „Misja: Podstawówka” (oryg. „Abbot Elementary”) zachwycił nas swoją niebieską, prążkowaną stylizacją tie-dye o interesującym, luźnym kroju.

Po raz kolejny nie zawiódł nas także znany już od dawna z niezwykle barwnych stylizacji Billy Porter. Gwiazdor serialu „Pose” tym razem zjawił się na czerwonym dywanie w fuksjowej smokingo-sukni zaprojektowanej przez Christiana Siriano.

Kto jeszcze zadał szyku na Złotych Globach 2023? Zdjęcia najbardziej stylowych mężczyzn na tegorocznej gali znajdziecie w naszej galerii.