Fanki i fani programu „Mam Talent” zaniepokojeni informacjami, które właśnie pojawiły się w jego oficjalnych kanałach społecznościowych. „To już nie będzie to samo” – piszą wobec roszad. 

Zmiany w jury „Mam Talent” 

Jak właśnie poinformowano na instagramowym koncie „Mam Talent” za jurorskim stołem w najbliższej, 15. edycji do Agnieszki Chylińskiej dołączą Julia Wieniawa i... Marcin Prokop! To oczywiście oznacza, że z programem żegnają się Małgorzata Foremniak (była jurorką od pierwszej edycji) i Jan Kliment (dołączył 2 sezony temu). Z kolei Marcin Prokop siłą rzeczy przestanie być współprowadzącym show z Michałem Kempą, który zastąpił Szymona Hołownię. Produkcja informuje, że trwa casting na prowadzących. Zatem z „Mam Talent”  żegna się również Michał Kempa. Dzieje się. Prawdziwe roszady. Pytanie, czy pomogą one w podniesieniu oglądalności?

Wkrótce rozpoczniemy przygotowania do kolejnej edycji „Mam Talent”, a tym samym poszukiwania najzdolniejszych ludzi w naszym kraju. W 15. sezonie nadejdzie czas na zmiany. Małgosia Foremniak oraz Jan Kliment rozstaną się z rolami jurorów. Gosiu, Janku, dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie, doświadczenie i wrażliwość, dzięki którym scena naszego programu była tak wyjątkowym miejscem. Jesteśmy wdzięczni za czas spędzony z Wami w „Mam Talent”, trzymamy kciuki za to, co przed Wami i życzymy Wam samych sukcesów – brzmi oficjalne pożegnanie z Foremniak i Klimentem ze strony produkcji show. 

Jednak nie jest to pożegnanie ze stacjąNasze drogi jednak się nie rozchodzą. Z Gosią już niebawem spotkamy się w nowym projekcie fabularnym, który z pewnością będzie dużą niespodzianką dla naszych widzów. Będziemy również śledzić dalsze kroki w karierze Janka, który równocześnie będzie wspierał nas choreograficznie w nowych projektach.

Reakcje na zmiany w „Mam Talent”

Oczywiście pod postami informującymi o zmianach w programie natychmiast zaroiło się od komentarzy. Wiele osób nie może pogodzić się zwłaszcza z odejściem Foremniak. Inne są ciekawe, jak sprawdzi się Wieniawa w roli jurorki i jak będą się dogadywały z Agnieszką Chylińską. Może być ciekawie.

To już nie będzie to samo.

Przestaję oglądać.

Intrygujące zmiany! Czekam na tę edycję!

Julia Wieniawa o swojej nowej roli w „Mam Talent”

Na InstaStories Julii Wieniawy pojawiło się kilka zdjęć – wokalistka i aktorka nawiązała do swoich początków w show–biznesie, napisała o swoich pierwszych krokach na scenie i na planach filmów oraz seriali, kiedy miała 14 lat. Julia napisała, że cieszy się, że dołącza do show i że będzie mogła dzięki swojej obecności tam dać szansę komuś z marzeniami.

juliawieniawa / instagram.com

juliawieniawa / instagram.com

Zobacz także: